اولین محموله واکسن کرونا فردا از روسیه وارد می گردد

به گزارش مجله تانی بای، تهران (پانا)-سفیر ایران در لندن گفت اولین محموله واکسن کرونا قرار است فردا از روسیه وارد گردد؛ این در حالی است که کمتر کشوری اینقدر تنوع خرید داشته است.

اولین محموله واکسن کرونا فردا از روسیه وارد می گردد

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

حمید بعیدی نژاد در پاسخ به یکی از کاربران صفحه اینستاگرام خود مبنی بر اینکه مسئولان در کشور اجماع نمایند تا از کشورهای تولیدنماینده واکسن معتبر، ورود واکسن سرعت بگیرد،اما به نظر اختلافاتی هنوز در این رابطه وجود دارد، گفت: جهت اطمینان خاطر شما از چند راستا واکسن خریداری شده است. اولین محموله قرار است فردا از روسیه وارد گردد. کمتر کشوری اینقدر تنوع خرید داشته است. معمولا کشورها از یک راستا خرید می نمایند. در ضمن چون همه کشورها خریدار هستند تولیدنمایندگان محدود در جهان در فشار تقاضا هستند و تضمین خرید مشکل است. ولی با زحمات همه نهادهای ایران از چند منبع واکسن خریداری شده است.

وی ادامه داد: تجربه کشورهایی که تزریق واکسن را آغاز نموده اند نشان می دهد که نباید خرید واکسن را به معنای انتها کار تصور کرد. در انگلیس ده میلیون نفر دوز اول را زده اند اما تعداد مبتلایان و متوفیان هنوز بالاست. واکسن در کنار اجرای پروتکل های بهداشتی فعلا تنها راه مقابله است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 11 اسفند 1399 بروزرسانی: 11 اسفند 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1424

به "اولین محموله واکسن کرونا فردا از روسیه وارد می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولین محموله واکسن کرونا فردا از روسیه وارد می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید