سرپرست باشگاه استقلال: اظهارات استراماچونی انکار آفتاب وسط روز است، اسناد مذاکرات را منتشر می کنیم

به گزارش مجله تانی بای، ما هم با توجه به اینکه طرفداران دوست داشتند استراماچونی برگردد پذیرفتیم و به دوحه رفتیم. مذاکره مفصلی هم با مارتزیلی داشتیم و طبق مذاکره انجام شده به یک توافق 9 بندی رسیدیم و برای استراماچونی ایمیل کردیم.

سرپرست باشگاه استقلال: اظهارات استراماچونی انکار آفتاب وسط روز است، اسناد مذاکرات را منتشر می کنیم

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال در واکنش به تکذیب مذاکره در دوحه توسط استراماچونی گفت: اظهارات استراماچونی چیزی شبیه به انکار آفتاب در روز است.

به گزارش خبرگزاری فارس، اسماعیل خلیل زاده در واکنش به این موضوع که آندره آ استراماچونی بامداد امروز در گفت و گو با یکی از رسانه ها تمامی مذاکرات در دوحه قطر را تکذیب نموده است گفت: مدیربرنامه های استراماچونی آدینه به رحمان رضایی پیغامی فرستاد مبنی بر اینکه خواهان مذاکره مجدد با باشگاه و آن هم مستقیم با سرپرست مدیرعاملی باشگاه است. در این پیغام هایی که رد و بدل شد هم گفت که خودش به دوحه نمی آید و مارتزیلی، وکیل استراماچونی در دوحه منتظر ماست.

وی اضافه نمود: ما هم با توجه به اینکه طرفداران دوست داشتند استراماچونی برگردد پذیرفتیم و به دوحه رفتیم. مذاکره مفصلی هم با مارتزیلی داشتیم و طبق مذاکره انجام شده به یک توافق 9 بندی رسیدیم و برای استراماچونی ایمیل کردیم.

سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با اشاره به تاخیر استراماچونی در پاسخ به ایمیل گفت: وقتی تا عصر دوشنبه پاسخی دریافت نکردیم، از پاستورلا سوال پرسیدیم و او از ما 24 ساعت فرصت خواست، مجددا روز سه شنبه فرصت خواست و باز صبح روز چهارشنبه خواست صبر کنیم. همه این پیغام ها موجود است و منتشر می کنیم.

اسماعیل خلیل زاده با ابراز شگفتی از صحبت های استراماچونی که منکر مذاکره نمایندگانش با استقلال در قطر شده اضافه نمود: اظهارات استراماچونی چیزی شبیه به انکار آفتاب وسط روز است. یا مدیر برنامه استراماچونی او را در جریان این مذاکرات قرار نداده یا استراماچونی دروغ می گوید که در هر صورت ما مقصر این موضوعات نیستیم.

منبع: عصر ایران
انتشار: 4 اسفند 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 672

به "سرپرست باشگاه استقلال: اظهارات استراماچونی انکار آفتاب وسط روز است، اسناد مذاکرات را منتشر می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرپرست باشگاه استقلال: اظهارات استراماچونی انکار آفتاب وسط روز است، اسناد مذاکرات را منتشر می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید