مرد چینی 10 کودک را با چاقو زد و خودکشی کرد

به گزارش مجله تانی بای، یک مرد 42 ساله در شهر هایکو در استان جنوبی چین هاینان، 10 کودک دبستانی را با چاقو خارج از مدرسه زخمی کرد و بعد خودش را کشت.

مرد چینی 10 کودک را با چاقو زد و خودکشی کرد

با سفر به چین با تور سفری خاطره انگیز را تجربه کنید و از قدیمیترین تاریخچه آسیا دیدن کنید و از دیوار چین در پکن عبور کنید و به نمایشگاه گوانجو رفته و در خیابانهای شانگهای قدم بزنید.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرنگاران؛ در حادثه ای که در یکی از شهرهای چین رخ داد فردی بعد از اینکه 10 دانش آموز را با چاقو زخمی کرد خودکشی کرد.

به گزارش رویترز، یک مرد 42 ساله در شهر هایکو در استان جنوبی چین هاینان، 10 کودک دبستانی را با چاقو خارج از مدرسه زخمی کرد و بعد خودش را کشت.

فرد مهاجم که به نام لی ژی جونگشناخته می گردد، 6 پسر و 4 دختر را خارج از مدرسه ابتدایی یانگ فن(Yangfan) با چاقو زخمی کرد.

با توجه به گزارش شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین (CCTV)، این حادثه در حدود 11:00 به وقت محلی (03:00 به وقت گرینویچ) رخ داد و بعد از آن بچه ها برای درمان به یک بیمارستان محلی منتقل شدند.

پلیس در این رابطه گفت:جراحات دو تن از بچه ها جدی است اما خطری زندگیشان را تهدید نمی کند.

پلیس از دادن جزئیات بیشتر خودداری کرد اما گفت که آنها مورد را آنالیز خواهند کرد.

حملات با چاقو در چین پس از یک جهش در پنج سال پیش که عمدتا توسط افراد دچار اختلال روانی انجام می شد، کاهش یافته است.

در مارس 2010، یک دکتر میانسال بیکار، 8 فرزندش را با یک چاقو در استان فوجیان، کشت؛در همان سال، نزدیک به 20 کودک کشته شدند و بیش از 50 تن با چاقو زخمی شدند.

به گزارش رویترز، جرایم خشونت آمیز در چین در مقایسه با کشورهای دیگر بسیار نادر است؛ با این حال، در سال های اخیر یک سری از حملات با چاقو بچه ها را هدف قرار داده است.

منبع: تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 7 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 658

به "مرد چینی 10 کودک را با چاقو زد و خودکشی کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرد چینی 10 کودک را با چاقو زد و خودکشی کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید