نوشیدن خون مار در تمرین های نظامی سربازان پنتاگون

به گزارش مجله تانی بای، یک سازمان آمریکایی حامی حقوق حیوانات در نامه ای از رئیس پنتاگون خواست نظامیان این کشور در جریان تمرین های نظامی از اعمالی همچون نوشیدن خون مار کبرا و کشتن حیوانات خودداری کنند.

نوشیدن خون مار در تمرین های نظامی سربازان پنتاگون

به گزارش تارنمای سازمان حامیان رعایت اصول اخلاقی در برابر جانوران (پیتا)، استفاده از حیوانات زنده در تمرین های نظامی کبرای زرین (Cobra Gold)، سربازان را در معرض خطر ابتلا به بیماری های مشترک انسان و حیوان مانند ویروس کرونا قرار می دهد.

پیتا ضمن درخواست پایان استفاده از حیوانات در این تمرین های نظامی پیشنهاد کرد که روش های آموزشی مؤثرتر، اخلاقی تر و بدون استفاده از حیوانات به کار گرفته شود.

پنتاگون هنوز به این نامه واکنشی نشان نداده است.

کبرای رزین به بزرگترین رزمایش نظامی چندملیتی منطقه هند و اقیانوس آرام اطلاق می شود که تمرین با مهمات جنگی، تخریب مین و نمایش حمله آبی - خاکی بخشی از مراحل مختلف آن را تشکیل می دهد.

در جریان این رزمایش مربیان تایلندی، بقا در جنگل را آموزش می دهند. تصاویر ارتش آمریکا از تمرین هایی که در اواخر زمستان پارسال برگزار گشت نشان می دهد که تفنگداران دریایی مشغول نوشیدن خون مار کبرا و خوردن عقرب زنده هستند.

همچنین در فیلمی که پیتا از این رزمایش منتشر کرده تفنگداران دریایی با دستان خالی مرغ ها را کشته و مارمولک ها را زنده زنده پوست کنده و می خورند.،ایرنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 5 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 925

به "نوشیدن خون مار در تمرین های نظامی سربازان پنتاگون" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوشیدن خون مار در تمرین های نظامی سربازان پنتاگون"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید