واکنش پلیس به اجاره ساعتی سوئیت در تهران

به گزارش مجله تانی بای، جانشین فرمانده ناجا به اجاره ساعتی سوئیت ها واکنش نشان داد و گفت که پلیس چنین مواردی را آنالیز و کنترل می نماید.

واکنش پلیس به اجاره ساعتی سوئیت در تهران

به گزارش گروه اجتماعی مجله تانی بای، سردار ایوب سلیمانی در خصوص اجاره ساعتی بعضی منازل و سوئیت ها که به تازگی در رسانه ها مطرح شده است، گفت: مقررات در این حوزه مربوط به دیگران است، اما پلیس در هرجایی که متوجه گردد جرمی اتفاق افتاده با آن مقابله نموده و به آن ورود می نماید.

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه پیشگیری از جرم هم جزو مواردی است که پلیس در خصوص آن به مسئولان هشدارهای لازم را می دهد، گفت: همانطور که گفتم پلیس در هرجایی که متوجه گردد جرمی اتفاق افتاده ورود می نماید و با جرم اتفاق افتاده و مجرمان برخورد خواهد نمود، اما ما بنگاه معاملاتی نیستیم که بگوییم اجاره بدهید یا ندهید.

سلیمانی ادامه داد: در این خصوص نیز ما هشدارهای لازم را می دهیم و این موارد را کنترل و آنالیز هم می کنیم در جایی اگر لازم باشد با حکم قانون پلمب هم خواهیم کرد.

به گفته جانشین فرمانده ناجا هر موضوعی از جمله موضوع اجاره ساعتی سوئیت ها جزو مواردی است که باید در جای خودش از سوی پلیس آنالیز گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 3 آذر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 447

به "واکنش پلیس به اجاره ساعتی سوئیت در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش پلیس به اجاره ساعتی سوئیت در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید