پیام آمریکا به عادل عبدالمهدی در خصوص حمله به مواضع حشد شعبی

به گزارش مجله تانی بای، کمال الحسناوی از فرماندهان الحشد الشعبی و دبیرکل جنبش الابدال عراق در گفت وگویی از تهدید آمریکا برای هدف قرار دادن گروههای مقاومت سخن گفت.

پیام آمریکا به عادل عبدالمهدی در خصوص حمله به مواضع حشد شعبی

او به وبسایت بغداد الیوم گفت که عادل عبدالمهدی نخست وزیر مستعفی عراق پیام هایی از جانب آمریکا در خصوص حمله به گروههای مقاومت و حشد شعبی دریافت کرده است.

الحسناوی همچنین گفت که سیاسیون عراقی از اقدامات آمریکا در هنگام خروج از برخی پایگاهها نگرانند و این خروج را به حساب آمادگی آمریکا برای حمله به الحشد الشعبی می گذارند.

او هدف آمریکا از دادن این پیام به عبدالمهدی را ایجاد ترس در میان نیروهای عراقی اعلام کرد تا از این رهگذر، عقب نشینی نیروهای آمریکا در آرامش صورت گیرد و این تهدیدات همچنین با این قصد و نیت است که القاء شود آمریکا هنوز قدرتمند و مسلط بر اوضاع است و ترسی از گروههای مقاومت ندارد.

الحسناوی اضافه نمود: ما نیروهای مقاومت در برابر آمریکا هستیم و نیروهای آمریکایی را ضعیف می دانیم و آن ها توانایی پاسخ گویی به گروههای مقاومت را ندارند.

دبیرکل جنبش الابدال عراق عقب نشینی آمریکا از برخی پایگاهها در این کشور را کاستن از فشارها بر خود و دوری از تلفات جانی در هنگام حملات دانست.

سخنان این فرمانده الحشد الشعبی در خصوص پیام آمریکا به نخست وزیر دولت پیشبرد امور عراق پس از آن صورت می گیرد که عبدالمهدی امروز نسبت به پروازهای بدون مجوز ائتلاف آمریکایی در نزدیکی مناطق نظامی به شدت ابراز نگرانی کرد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 29 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 847

به "پیام آمریکا به عادل عبدالمهدی در خصوص حمله به مواضع حشد شعبی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیام آمریکا به عادل عبدالمهدی در خصوص حمله به مواضع حشد شعبی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید