1800 واحد مسکن مهر در خوی احداث می گردد

به گزارش مجله تانی بای، خبرنگاران: معاون برنامه ریزی وامور عمرانی فرماندار خوی گفت: هم اینک بالغ بر 1800 واحد مسکونی مسکن مهر در این شهر در حال احداث و بهره برداری است.

1800 واحد مسکن مهر در خوی احداث می گردد

جهت دریافت خدمات رنگ پتینه با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

به گزارش مجله تانی بای از ارومیه امیرسیاوش اسبقی امروز در جلسه هماهنگی مدیران عامل تعاونی های مسکن مهر خوی با مهندسین سازمان نظام مهندسی ساختمان ومسئولین راه و شهرسازی این شهرستان اظهار کرد: هدف از برگزاری چنین جلساتی کاربردی نمودن مصوبه شورای حمل ونقل ومسکن خوی جهت تسریع در اتمام کارهای ساختمانی به جامانده و برطرف اشکالات تاسیساتی واحدهای مسکن مهر است.

وی گفت: در حال حاضر بالغ بر 1800 واحد مسکن مهر در شهرستان خوی در حال احداث وافتتاح شده است که سازمان نظام مهندسی ساختمان شهرستان در بخش طراحی و نظارت این پروژه ها فعال است و همچنان این سیاست دنبال می گردد که در موضوع مسکن مهر کیفیت فدای زمان نگردد.

اسبقی گفت: ساخت و ساز درخوی موجب شده در حوزه فعالیت مهندسی و عمرانی گام های موثری برداشته گردد و در این موقعیت باید بر اساس ماده 16 شیوه نامه ماده 33 تقسیم کار، نظارت دقیقی به پروژه های مختلف عمرانی از سوی نظام مهندسی به عمل آید.

وی با مطلوب ارزیابی کردن تعامل مابین نظام مهندسی ساختمان، راه و شهرسازی، شهرداری های مناطق 6گانه شهرستان با مدیریت معاونت استانداری وفرمانداری خوی اظهار کرد: مجموعه تصمیماتی که در شورای حمل ونقل و مسکن شهرستان برای اجرا گرفته می گردد به دور از بخشی نگری است.

او توضیح داد: هرچند برطرف اختلاف بین مهندسان نظام مهندسی با تعاونی ها از وظایف ذاتی نظام مهندسی ساختمان و راه وشهرسازی ولی باتوجه به اهمیت خاص موضوع مسکن مهر کلیه دستگاه ها در این زمینه خود را مسئول می دانند.

به گزارش مجله تانی بای در این جلسه 6 تعاونی مسکن مهر از 16 تعاونی موجود در شهر خوی و 8 عضو سازمان نظام مهندسی ساختمان مسائل و مسائل مسکن مهر این شهر را مطرح و مورد آنالیز قرار دادند.

ل

منبع: تسنیم
انتشار: 10 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 800

به "1800 واحد مسکن مهر در خوی احداث می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "1800 واحد مسکن مهر در خوی احداث می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید