آخرین مهلت تقاضا برای وام یک میلیون تومانی کرونا تا 18 اردیبهشت است

به گزارش مجله تانی بای، سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی گفت: همان گونه که قبلاً اعلام کرده ایم، مهلت تقاضا و ارسال پیامک کد ملی برای وام یک میلیون تومانی تا 18 اردیبهشت ماه است.

آخرین مهلت تقاضا برای وام یک میلیون تومانی کرونا تا 18 اردیبهشت است

به گزارش مجله تانی بای، حسین میرزایی در گفتگو با فارس با بیان اینکه کسانی که تقاضای خود را با ارسال شماره ملی خود به سرشماره 6369 به وزارت رفاه تا 31 فروردین ارسال کرده بودند، وام یک میلیون تومانی آنها در روز پنج شنبه 4 اردیبهشت 99 واریز شد.

وی افزود: همان گونه که قبلاً اعلام کرده بودیم، افرادی که تا فرداشب یعنی 7 اردیبهشت 99 شماره ملی سرپرست خانوار را به سرشماره 6369 پیامک کنند، به منزله تقاضای وام یک میلیونی خواهد بود و وام این افراد در تاریخ پنجشنبه 11 اردیبهشت ماه واریز می شود. اما کسانی که از روز 8 اردیبهشت تا 18 اردیبهشت 99 شماره ملی سرپرست خانوار یارانه بگیر را با سیم کارتی که به نام سرپرست باشد به سرشماره 6369 ارسال کنند وام یک میلیونی آنها تا آخر ماه مبارک رمضان پرداخت خواهد شد.

میرزایی این را هم گفت: مهلت 18 اردیبهشت ماه تمدید نشده و قبلاً هم اعلام کرده بودیم کسانی که نتوانند پیامک ارسال کنند ظرف 10 روز از 8 تا اردیبهشت باید پیامک تقاضای خود را با ارسال شماره ملی سرپرست به وزارت رفاه اعلام کنند.

سخنگوی ستاد تسهیلات کرونایی افزود: در نوبت اول یعنی پنجشنبه 4 اردیبهشت ماه تقاضای 17 میلیون و 153 هزار و 21 سرپرست خانوار به سازمان هدفمندسازی یارانه ها اعلام شد که از این تعداد وام همه افراد به جز حدود 34 هزار نفر واریز شد.

وی گفت: وام 34 هزار سرپرست خانوار به دلایلی مانند وجود مشکل در حساب بانکی آنها و یا عدم تطابق شماره ملی سرپرست خانوار و شماره حسابی بانکی شان و یا مسدود بودن حساب مانند ضامن بودند و یا مسدودی به دلیل حکم قضایی واریز نشد و برای بقیه افراد وام یک میلیونی واریز شد.

میرزایی گفت: تا شنبه هفته آینده علت دقیق عدم واریزی برای این 34 هزار نفر با پیامکی از سرشماره v.refah ارسال می شود بنابراین به هیچ وجه مراجعه حضوری پذیرفته نمی شود و چنانچه مشکل حساب آنها برطرف شود، حق این افراد برای دریافت تسهیلات یک میلیونی محفوظ است.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 31 خرداد 1399 بروزرسانی: 31 خرداد 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 915

به "آخرین مهلت تقاضا برای وام یک میلیون تومانی کرونا تا 18 اردیبهشت است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین مهلت تقاضا برای وام یک میلیون تومانی کرونا تا 18 اردیبهشت است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید