اخبار و رویدادها

ترکیه به تصمیم تازه اتحادیه اروپا واکنش نشان داد

ایسنا نوشت: وزارت خارجه ترکیه اظهار داشت، تصمیم شورای اروپایی در تعلیق مذاکرات بلندپایه با آنکارا بر عزم آنکارا برای ادامه فعالیت های استخراج منابع هیدروکربنی اش در شرق مدیترانه اثری نمی گذارد.

29 مرداد 1398

بایدها و نبایدهای تغذیه ای در مبتلایان به استئوآرتریت

کارشناس دفتر بهبود تغذیه جامعه وزارت بهداشت، بایدها و نبایدهای تغذیه ای برای مبتلایان به بیماری استئوآرتریت (التهاب مفاصل) را تشریح کرد.

20 مرداد 1398

استارت لئون با تیم ملی والیبال لهستان

طبق قوانین فدراسیون جهانی و پس از موافقت فدراسیون والیبال کوبا برای تغییر تابعیت ورزشی ویلفردو لئون، زمان 2 ساله انتظار برای این بازیکن در روز 2 مرداد به انتها می رسد.

19 مرداد 1398

گردش خنک تابستانی در غار آبی سهولان

به گزارش خبرنگاران، اگر به دنبال غارنوردی و تجربه این هیجان هستید، بهتر است که بازدید از غار سهولان، یکی از زیباترین غارهای ایران را خصوصا در تابستان در برنامه سفر خود قرار دهید.

18 مرداد 1398

سهم ناچیز بانوان در مدیریت شهری کرج

البرز در حوزه بانوان از ظرفیت بالایی برخوردار است. 36/49 درصد از جمعیت استان را که نیمی از جمعیت استان است زنان تشکیل می دهند. 74 درصد از این جمعیت در سن فعال مالی قرار دارند.

17 مرداد 1398

مبانی علمی در گزارش ایران 2040 دانشگاه استنفورد وجود ندارد

پایگاه استنادی جهان اسلام در مقابل گزارش مغرضانه ایران 2040 دانشگاه استنفورد آمریکا، با ارائه مستندات علمی و مورد اتفاق صاحب نظران به این ابهامات پاسخ داد.

17 مرداد 1398

چاپ سه بعدی اندام ها بدون داربست

محققان به تازگی پیروز به چاپ سه بعدی اندام ها بدون وجود داربست شدند.

16 مرداد 1398

رقابت بزرگ خودروهای کوچک

خودروهای هاچ بک و مینی، طرف داران خاص خودشان را داشته اند و دارند. اغلب جوانان طالب این خودروها هستند. نمونه های لوکس هاچ بک، چند سالی است که در بازار خودروی ایران دیده می شوند. فیات 500 یکی از معروف ترین این خودروهاست که در زمان ورود به کشورمان رقبای زیادی...

15 مرداد 1398

مدیر بخش محصولات گوگل امنیت اپل را تحسین کرد ، سیستم رمزگذاری جدید آیفون را امتحان کنید

مارک ریشر مدیر بخش محصولات گوگل معتقد است وضعیت امنیت محصولات اپل که با استفاده از گزینه جدید ورود به سیستم اپل فعال شده است، بسیار قوی تر از هر نوع سیستم رمزگذاری دیگری است.

13 مرداد 1398

خبرنگاران طرح نسخه الکترونیکی بیمه سلامت در تفت اجرا می شود

یزد - خبرنگاران - مدیر کل بیمه سلامت یزد با بیان اینکه طرح نسخه الکترونیکی از اول تیرماه در مطب پزشکان شهرستان تفت اجرایی می شود گفت: این نخستین شهرستان استان است که طرح یادشده در آن صورت می گیرد.

12 مرداد 1398

9 روز تا حذف طرح زوج وفرد در پایتخت، همه چیز در خصوص طرح جایگزین

معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران ابعاد مختلف طرح حذف زوج و فرد و طرح جایگزین را که از اول تیرماه اجرایی می گردد را تشریح کرد.

11 مرداد 1398

بهره برداری مهاجمان از آسیب پذیری آفیس، وصله امنیتی را فعال کنید

به گزارش خبرنگاران به نقل از معاونت آنالیز مرکز افتا، فایل RTF منتقل شده در این حملات چندین اسکریپت مخرب با نوع های مختلف (VBScript، PowerShell، PHP و …) را دانلود و اجرا می نماید تا payload نهایی بدافزار بارگذاری گردد. payload نهایی یک تروجان درپشتی است.

11 مرداد 1398

اولین رده بندی ایران با ویلموتس، 20 جهان و اول آسیا

تیم ملی فوتبال ایران در تازه ترین رده بندی فیفا با یک پله صعود در رده 20 جهان و نخست آسیا ایستاد.

11 مرداد 1398

مصاحبه با عبدالله امیدوار، نخستین جهانگرد ایرانی

روزنامه همشهری - مرضیه موسوی: عبدالله امیدوار 87 ساله ساکن یکی از آپارتمان های برج های آ. اس. پ است و چند روزی در هفته، خود را به کاخ سعدآباد و موزه برادران امیدوار می رساند؛ جایی که ثمره 10 سال از بهترین روزهای جوانی اش و حاصل سفر به دور جهان و زندگی در میان...

10 مرداد 1398

مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان2نقطه شهر ارومیه مستقیم پخش می گردد

عبدالله چمن گلی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت آماده سازی شهر ارومیه برای میزبانی مسابقات والیبال لیگ ملت های دنیا گفت: این مکان ها شامل پارک تخم مرغی و پارک ائللرباغی بوده و ویدئو پروژکتورهایی برای پخش مستقیم و تماشای آن در این فضاهای...

10 مرداد 1398

حمله مرد به ز دولت اوست!

دوگانگی آقای رئیس در استفاده از کلیدواژه دولت همان نکته مهمی است که تمامی ادعاهای رئیس فدراسیون فوتبال را پا در هوا نشان می دهد.

9 مرداد 1398

رایانه رومیزی مک پرو با قیمت 6 هزار دلار رونمایی شد

اپل در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان از رایانه رومیزی مک پرو با قیمت 6 هزار دلار رونمایی کرد.

7 مرداد 1398

محمدبنا 35 فرنگی کار را به اردوی تیم ملی دعوت کرد

به گزارش خبرنگاران، اسامی نفرات دعوت شده به این اردو که برای آماده سازی جهت حضور در رقابت های جهانی و گزینشی المپیک برگزار می شود به شرح زیر است:

7 مرداد 1398

بارانی که دشت های خوزستان را به بهشت تبدیل نموده است

باران های پیاپی بهاری در امسال، رونقی کم نظیر را برای کشاورزی خوزستان به ارمغان آورده است.

7 مرداد 1398

فتح آبادی در گفتگو با خبرنگاران مطرح نمود؛ ارائه تسهیلات شغلی به مددجویان کمیته امداد

معاون اشتغال و خودکفایی کمیته امداد استان تهران گفت: برای توانمندسازی و اشتغال مددجویان از 5 تا 50 میلیون تومان تسهیلات پرداخت می شود.

6 مرداد 1398
تعداد: (177)