همه اخبار و مقاله ها

تور هلند: هلند از دیرباز بلند قدترین مردم را داشته است، اما به گفته محققان در سال های اخیر آنها هم درحال کوتاهتر شدن هستند

نسل 1980 در هلند احتمالا بلندترین نسل دنیا باشند. قد میانه مردان هلندی متولد 1980، 183.9 سانتی متر (6 پا) بوده که 8.3 سانتی متر (3.27 اینچ) بلندتر از مردان متولد سال 1930 بودند. قد میانه زنان متولد 1980 هم 170.7 سانتی متر (5.6 پا) بوده در مقایسه قد متولدین 1930، 165.4 سانتی متر...

30 شهریور 1400

چرا بعد از غذا خوابمان می گیرد؟

این که چرا بعد از غذا خوردن، حالت خواب آلودگی به ما دست می دهد، موضوع خیلی پیچیده ای نیست. بعد از صرف وعده غذایی، جریان خون بیشتری به سمت دستگاه گوارش جاری می شود تا عمل جذب صورت گیرد. به همین دلیل، ممکن است حالت خواب آلودگی و کسالت به ما دست دهد.

29 شهریور 1400

سربیشه؛ مقصد بعدی کاروان نذر آب 4 در خراسان جنوبی

خبرنگاران/خراسان جنوبی مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان جنوبی گفت: پس از خدمات رسانی خیرین و داوطلبان هلال احمر در شهرستان های درمیان و نهبندان، کاروان نذر آب 4 طی روزهای آینده در شهرستان مرزی سربیشه مستقر می شود.

28 شهریور 1400

ساخت ویلای مدرن: استانداری از احیای خانه باغ قدیمی مجیدی افشار ارومیه حمایت می نماید

میراث آریا/ براساس آخرین خبرهای بدست آمده، استانداری از احیای خانه باغ قدیمی مجیدی افشار ارومیه حمایت می نماید.

27 شهریور 1400

تور چارتر ترکیه: همه چیز درباره تحصیل در ترکیه و شرایط پذیرش دانشجو

در این مقاله در خصوص ادامه تحصیل در ترکیه ، اعزام دانشجو به ترکیه و شرایط بورسیه تحصیل در دانشگاههای ترکیه مورد تحلیل و آنالیز قرار می گیرد.

25 شهریور 1400

مقایسه قیمت دف حبیبی و ماهور در دلشاد موزیک

برندهای دف حبیبی و دف ماهور در بازار ایران از کیفیت بالایی برخوردار هستند.

24 شهریور 1400

استاندارد ملی ارزﯾﺎﺑﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد و ﻃﺒﻘﻪﺑﻨﺪی ﺳﻄﻮح ﻓﻮق آب ﮔﺮﯾﺰ تدوین شد

استاندارد ﻓﻨﺎوری ﻧﺎﻧﻮ - ﭘﻮﺷﺶﻫﺎ و ﺳﻄﻮح ﻓﻮق آب ﮔﺮﯾﺰ - ارزﯾﺎﺑﯽ ﻋﻤﻠﮑﺮد و ﻃﺒﻘﻪﺑﻨﺪی ﺑﺮ اﺳﺎس اﻧﺪازهﮔﯿﺮی زاوﯾﻪ ﺗﻤﺎس ﺑﻪ روش ﻗﻄﺮه ﺑﯽ ﭘﺎﯾﻪ - ﻣﺸﺨﺼﻪﯾﺎﺑﯽ و روشﻫﺎی آزﻣﻮن تصویب و آماده انتشار شد.

23 شهریور 1400

مصوبه پیش فروش خودرو تغییر می نماید؟

تهران (پانا) - رئیس شورای رقابت در مورد مصوبه نو شورا برای پیش فروش خودرو توضیحاتی را ارائه کرد.

22 شهریور 1400

یادی از حسین منزوی با پخش قطعه آرزوها و صدای محمد نوری

تصنیف آرزوها شنبه 20 شهریور در برنامه باکاروان شعر و موسیقی به یاد حسین منزوی از رادیو فرهنگ پخش و آنالیز می گردد.

21 شهریور 1400

مقاومت خودروسازان در برابر شواری رقابت ، تکلیف پیش فروش خودرو چه می گردد؟

به گزارش خبرنگاران، اوایل شهریورماه سال جاری بود که شورای رقابت در مصوبه ای تازه بیان کرد خریداران در بخشی از خودرو با پیش پرداخت سهیم هستند و خودروسازان هم حق پیش فروش خودروهایی که قیمت آن مشخص نشده را ندارند.

20 شهریور 1400

برگزاری مسابقات مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا بدون تماشاگر

کنفدراسیون فوتبال آسیا خاطرنشان کرد که دیدارهای مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران برگزار خواهد شد.

19 شهریور 1400

رکوردشکنی دوباره تزریق واکسن کرونا در ایران، تزریق 1112440 دُز در شبانه روز گذشته

بر اساس اعلام مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت، مجموع واکسن های کرونا تزریق شده در کشور به 31 میلیون و 450 هزار و 694 دُز رسید.

18 شهریور 1400

زیبا شدن بدون مواد شیمیایی

زندگی امروز / می دانید این روزها حتی موادی که برای خوشبوکردن خودتان یا زیباترکردنپوست تان استفاده می کنید به طبیعت آسیب می رسانند

17 شهریور 1400

واکسن های مناسب برای دُز سوم واکسیناسیون کرونا ، تشریح مطلوب ترین شیوه واکسیناسیون در کشور

عضو کمیته ملی واکسن کرونا ضمن پاسخ به پرسش های متداول پیرامون تزریق واکسن کرونا، در عین حال مطلوب ترین شیوه انجام واکسیناسیون کووید19 را تشریح کرد.

16 شهریور 1400

بازار میوه و تره بار اهواز در سایه دلالان می چرخد

بازار میوه و تره بار اهواز از سوی افراد سودجو و دلال گردانده می شود.

15 شهریور 1400

گهواره سکوت امشب در آی فیلم

تهران (پانا) - فیلم کوتاه گهواره سکوت به کارگردانی مصطفی مهربان و تهیه کنندگی مشترک انجمن سینمای جوانان رودبار و مصطفی مهربان، امشب در برنامه سینمای کوتاه روی آنتن می رود.

14 شهریور 1400

جوانمردی در فینال تیراندازی هفتم شد، طلایساره تکرار نشد

به گزارش خبرنگاران به توکیو، رقابتهای تپانچه 50 متر p4 مختلط کلاس SH1 پارالمپیک 2020 توکیو از صبح امروز به وقت محلی در سالن تیراندازی آساکا برگزار گردید و در رقابت فینال ساره جوانمردی تنها زن حاضر در این رقابت، نتوانست به مدال دست یابد و هفتم شد.

14 شهریور 1400

نخستین روز کاری شهردار تهران چگونه گذشت؟

علیرضا زاکانی که پس از امضای حکم مسئولیتش به وسیله وزیر کشور به صورت رسمی کارش به اسم شهردار تهران شروع شده عصر پنجشنبه پس از عیادت از رییس شورای شهر تهران در معراج الشهدا با روح بلند شهیدان تجدید میثاق کرد و سپس در دفتر کار خود حاضر شد.

13 شهریور 1400

پیش بینی پاییز کم بارش در چهارمحال و بختیاری

خبرنگاران/چهارمحال و بختیاری مدیر کل هواشناسی چهارمحال و بختیاری گفت: انتظار می رود پاییز امسال همراه با بارش های کمتر از اندازه نرمال سپری شود، دماها هم در فصل پاییز به صورت میانگین در منطقه ها مختلف استان بین نیم تا یک و نیم درجه سانتیگراد افزایش خواهد...

11 شهریور 1400

عرضه گوشت قرمز در کشتارگاه ها 49 درصد افزایش یافت

رشد 49 درصدی عرضه گوشت قرمز در تیرماه سال جاری نسبت به سال قبل، در حالی از سوی مرکز آمار ایران اعلام شده که فعالان صنعت دام مدت هاست نسبت به خشکسالی و کمبود علوفه و در نتیجه اجبار به کشتار دام هایشان هشدار می دهند.

11 شهریور 1400
تعداد: (1717)