افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری به10میلیون تومان

به گزارش مجله تانی بای، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش رقم وام ضروری بازنشستگان کشوری از 7 به 10 میلیون تومان خبر داد.

افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری به10میلیون تومان

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری از افزایش رقم وام ضروری بازنشستگان کشوری از 7 به 10 میلیون تومان خبر داد.

فتح الله شعبانی گفت: نوبت چهارم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان کشوری به میزان 10میلیون تومان خواهد بود که تا انتها هفته به حساب متقاضیان واجد شرایط واریز خواهد شد.

وی با بیان اینکه پیش از این قرار بود مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان کشوری به رقم 7میلیون تومان در 7 نوبت برای 200 هزار نفر از واجدین شرایط پرداخت شود، اضافه کرد: تا به امروز این تسهیلات 7میلیون تومانی در 3 نوبت به حساب حدود 75 هزار نفر از واجدین شرایط واریز شده است.

به گزارش اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، به گفته معاون توسعه مدیریت و منابع صندوق بازنشستگی کشوری، نوبت چهارم از مرحله دوم وام ضروری بازنشستگان به رقم 10میلیون تومان افزایش یافته است که تا انتها هفته به حساب بالغ بر 24هزار نفر واریز خواهد شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 23 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1084

به "افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری به10میلیون تومان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش وام ضروری بازنشستگان کشوری به10میلیون تومان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید