تعطیلی رابط کاربری تلویزیونی یوتیوب

به گزارش مجله تانی بای، یوتیوب از تعطیلی رابط کاربری تحت وب خود برای پخش تصاویر با شکل و ظاهری شبیه به پخش برنامه های تلویزیونی خبر داده است.

تعطیلی رابط کاربری تلویزیونی یوتیوب

به گزارش خبرنگار گروه علمی و دانشگاهی مجله تانی بای به نقل از انگجت، یوتیوب از تعطیلی رابط کاربری تلویزیونی خود موسوم به لین بک خبر داده و کاربرانی که عادت داشتند برای مشاهده ویدئوهای این سایت از رابط کاربری مذکور استفاده نمایند، دیگر قادر به چنین کاری نیستند.

یوتیوب به کاربران رابط کاربری مذکور اعلام نموده که این نسخه به زودی از دسترس خارج می گردد. البته یوتیوب زمان معین و دقیقی را در این زمینه ذکر ننموده است. استفاده از رابط کاربری یادشده به خصوص برای افرادی که از تلویزیون برای اتصال به اینترنت ومشاهده ویدئوهای یوتیوب استفاده می کردند مفید بود و باعث می شد تصاویر با دقت و نسبت بصری مناسب در دسترس قرار بگیرند.

یوتیوب هیچ دلیل معینی برای تعطیلی این خدمات اعلام ننموده و این در حالی است که رابط کاربری لین بک محبوبیت زیادی داشت و کاربران زیادی از آن استفاده می کردند. گفته می گردد ارائه بعضی خدمات جانبی برای دسترسی به این رابط کاربری به وسیله دورزدن یوتیوب علت این مساله بوده است.

کارشناسان معتقدند یوتیوب برای حفاظ محبوبیت و تعداد بازدید روزانه فعلی باید هر چه سریع تر جایگزینی برای این رابط کاربری ارائه کند، زیرا استفاده از تلویزیون های هوشمند، کنسول های بازی و دیگر وسایل چندرسانه ای برای مشاهده ویدئو در یوتیوب روز به روز در حال افزایش است.

منبع: خبرگزاری فارس
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 347

به "تعطیلی رابط کاربری تلویزیونی یوتیوب" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعطیلی رابط کاربری تلویزیونی یوتیوب"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید