خاموش شدن تعدادی از پمپ های تخلیه آب اهواز به دلیل آبگرفتگی

به گزارش مجله تانی بای، خبرنگاران/خوزستان مدیرعامل آبفا اهواز با اشاره به ادامه کار ایستگاه های پمپاژ برای تخلیه آب در مناطق مختلف شهر پس از بارندگی و آبگرفتگی شب گذشته گفت: تعدادی از پمپ ها به دلیل آبگرفتگی خاموش شده اند که تعمیر آنها در حال انجام است.

خاموش شدن تعدادی از پمپ های تخلیه آب اهواز به دلیل آبگرفتگی

از سفر با تور کانادا لذت ببرید.

بهنام مریدی در جلسه ستاد مدیریت بحران خوزستان که امروز (26 آذرماه) در استانداری خوزستان برگزار گشت، با اشاره به بارندگی روز گذشته در اهواز اظهار کرد: در این مدت بیشتر ایستگاه های پمپاژها فعال بودند اما زمانی که حجم بارندگی به بیش از 10 میلیمتر افزایش یافت دیگر این ایستگاه ها پاسخگوی این حجم آب نبودند. این موضوع باعث آبگرفتگی در بیشتر نقاط شهر شد.

مدیرعامل آبفا اهواز گفت: در حال حاضر حجم آب در برخی نقاط کاهش پیدا کرده است. با این وجود، تعدادی از پمپ ها به دلیل آبگرفتگی خاموش شده اند که تعمیر آنها در حال انجام است.

به گزارش مجله تانی بای، وی شرح داد: ایستگاه های پمپاژ ما به ویژه در مناطق کمپلو و سه راه خرمشهر مشغول دفع آب هستند و سطح آب در این نقاط پایین رفته است.

مریدی ادامه داد: بحران ما در زمینه خروجی آب در برخی از ایستگاه ها است زیرا دیگر خطوط انتقال آب جواب نمی دهند. اگر بخواهیم پمپ اضافه کنیم خط پاسخگو نیست. در منطقه گلستان هم خطوط پاسخگو نیستند.

وی مطرح کرد: روز گذشته در منطقه قلعه چنعان اگر هر سه پمپ را روشن می کردیم برق جواب نمی داد که پیگیر هستیم ژنراتور این ایستگاه را فعال تر کنیم تا خروجی آب در مناطق باهنر و سپیدار و بهارستان افزایش پیدا کند. در این زمینه، هر چند ظرفیت خروجی آب در ایستگاه پمپاژ وجود دارد اما برق پاسخگو نیست.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 614

به "خاموش شدن تعدادی از پمپ های تخلیه آب اهواز به دلیل آبگرفتگی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاموش شدن تعدادی از پمپ های تخلیه آب اهواز به دلیل آبگرفتگی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید