فرصت یک ساعته فرصت برای ویرایش توییت ها

به گزارش مجله تانی بای، زمانی که بالاخره توییتر تصمیم به افزودن دکمه ویرایش توییت ها به پلتفرم خود گرفت، این ویژگی تنها در اختیار کاربران توییتر بلو نهاده شد. این قابلیت تا به امروز یک پنجره زمانی 30 دقیقه ای برای ویرایش توییت ها در اختیار کاربران قرار می داد، اما حالا این زمان به 60 دقیقه یا یک ساعت افزایش یافته است.

فرصت یک ساعته فرصت برای ویرایش توییت ها

به گزارش دیجیاتو، حساب رسمی توییتر بلو در توییتی رسماً از افزایش پنجره زمانی ویرایش توییت ها خبر داده است. این زمان حالا دو برابر شده و به یک ساعت رسیده است. خود این توییت برای نمایش افزایش مدت زمان برای ویرایش توییت ها، ویرایش شده است.

افزایش مدت زمان ویرایش توییت برای کاربران توییتر بلو

پس از اینکه ایلان ماسک خبر از خرید توییتر داد، قابلیت ویرایش توییت به این پلتفرم اضافه شد، البته قبل از اینکه معامله تکمیل گردد. با وجودی که ماسک پس از خرید توییتر تغییرات زیادی در این شبکه اجتماعی اعمال کرد، قابلیت ویرایش توییت ها به کارش ادامه داد و یکی از ویژگی های اصلی برای سرویس توییتر بلو شد.

همانطور که گفتیم، برای دسترسی به قابلیت ویرایش توییت باید توییتر بلو خریداری کنید؛ سرویسی که ماهانه حداقل 7.99 دلار هزینه روی دست تان می گذارد و البته یک تیک آبی هم به حساب تان می دهد.

از دیروز ایلان ماسک دیگر مدیرعامل توییتر نیست و لیندا یاکارینو جای او را گرفته است. یاکارینو که رئیس سابق بخش تبلیغات NBCUniversal است، می خواهد ارتباط توییتر با تبلیغ دهندگان را بهبود دهد، بنابراین احتمالاً باید منتظر تغییرات جدیدی در این شبکه اجتماعی باشیم و شاید توییتر بلو هم تغییراتی را تجربه کند.

منبع: فرارو
انتشار: 20 خرداد 1402 بروزرسانی: 20 خرداد 1402 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 2219

به "فرصت یک ساعته فرصت برای ویرایش توییت ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرصت یک ساعته فرصت برای ویرایش توییت ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید