مدیر بخش محصولات گوگل امنیت اپل را تحسین کرد ، سیستم رمزگذاری جدید آیفون را امتحان کنید

به گزارش مجله تانی بای، مارک ریشر مدیر بخش محصولات گوگل معتقد است وضعیت امنیت محصولات اپل که با استفاده از گزینه جدید ورود به سیستم اپل فعال شده است، بسیار قوی تر از هر نوع سیستم رمزگذاری دیگری است.

مدیر بخش محصولات گوگل امنیت اپل را تحسین کرد ، سیستم رمزگذاری جدید آیفون را امتحان کنید

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، به طور معمول یکی از افتخارات بزرگ محصولات اپل، سطح بالای امنیت و قدرت چشمگیر این محصولات است و اکنون این سطح از قدرت از دید یکی از مدیران ارشد گوگل نیز تایید شده است.

در جریان رویداد سال گذشته اپل، این شرکت از یک ابزار حریم خصوصی جدید به نام ورود به سیستم با اپل رونمایی کرد. این ابزار یک جایگزین برای رمزگذاری های تک به تکی بود که توسط فیس بوک و گوگل ارائه می شد. اکنون به نظر می رسد که اپل در رقابت با همتایان خود قدرتی قابل توجه داشته چرا که مارک ریشر نیز معتقد است این ابزار حتی بهتر از استفاده از کلمات عبور تصادفی برای ورود به سیستم است.

ریشر در مصاحبه ای جدید می گوید: در دنیا اطلاعات و دقیقتر بگویم در بخش محصولات، امنیت ارتباطات از اهمیت بسزایی برخوردار است. بدیهی است من نیز مثل بسیاری دیگر از مدیران این حوزه به امنیت محصولاتی که فراوری می گردد، بسیار اهمیت می دهم.

البته ریشر در کنار تعریف از اپل به امنیت گوگل نیز پرداخت و گفت: استفاده از گزینه ثبت نام گوگل یا ورود به سیستم با اپل بهتر از استفاده از نام کاربری و کلمه عبور تصادفی است. من صادقانه فکر می کنم این تکنولوژی برای امنیت اینترنت بسیار برتر از گزینه های پیشین خواهد بود و فضای فعالیت های اینترنتی را بسیار ایمن تر پیش خواهد برد.

ورود به سیستم با ابزار اپل به شما امکان می دهد از ID اپل خود به عنوان یک اعتبار اولیه برای ورود به وب سایت ها و برنامه ها بهره ببرید، این روشی جایگزین برای استفاده از آدرس ایمیل خواهد بود. درواقع این ابزار از دستگاه مبتنی بر iOS شما برای تأیید اعتبار خود استفاده می نماید، بنابراین حتی در هنگام ورود به شبکه های اجتماعی نیز امنیتی چندبرابری خواهید داشت.

منبع: انتخاب
انتشار: 13 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 189

به "مدیر بخش محصولات گوگل امنیت اپل را تحسین کرد ، سیستم رمزگذاری جدید آیفون را امتحان کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مدیر بخش محصولات گوگل امنیت اپل را تحسین کرد ، سیستم رمزگذاری جدید آیفون را امتحان کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید