الان بهترین زمان برای رفتن استراماچونی از استقلال است!

به گزارش مجله تانی بای، سیامک رحیم پور در مصاحبه با خبرنگاران گفت: در فوتبال مدرن اصلا متداول نیست که تیم ها در یک فصل دستخوش تغییرات اساسی شده و شاکله اصلی خود را از دست بدهند. قبل از شروع فصل هم هشدارهای لازم بابت این حجم گسترده از تغییرات توسط کارشناسان و پیشکسوتان داده شد اما این هشدارها را نادیده گرفتند. اگر می بینید امروز که دو هفته از شروع لیگ گذشته استقلال امتیازات زیادی از دست داده، بخش عمده ای از آن به همین ناهماهنگی هایی باز می شود که ناشی از تغییرات گسترده است.

الان بهترین زمان برای رفتن استراماچونی از استقلال است!

وی با اشاره به فقدان یک لیدر تمام عیار در این تیم بیان داشت: در بین بازیکنان استقلال نفری که توان مدیریت کردن داخل زمین را داشته باشد دیده نمی گردد و این هم یکی از نقاط ضعف این فصل است.

مربی پیشین استقلال توضیح داد: از نظر من استراماچونی فاقد کارنامه و تجربه ای است که او را حائز شرایط نشستن روی نیمکت تیم بزرگی مثل استقلال نماید! حالا هم که رفتارهای او نشان می دهد حتی از نظر روحی هم شرایط مربیگری این تیم را ندارد.

رحیمی پور با تاکید بر مخرب بودن بعضی از رفتارهای استراماچونی بیان داشت: ما نمی گوییم در فوتبال ایران و باشگاه استقلال هیچ مسئله ای نیست و همه چیز گل و بلبل است، اما یک مربی باتجربه تر می توانست این مسائل را مدیریت کند نه این که با رفتار خود بر آن دامن بزند.

پیشکسوت فوتبال ایران گفت: احساس من این است که رفتار استراماچونی نشان از نارضایتی او بابت حضور در ایران است و این رفتارها ناشی از همین موضوع است. مدیران استقلال هم باید این موضوع را ریشه یابی نموده و اگر چنین است تا دیر نشده به صورت مسالمت آمیز با او قطع همکاری نمایند و یک سرمربی جدید بیاورند. در غیر اینصورت این موضوع تا خاتمه فصل مثل استخوان لای زخم باقی می ماند.

مربی پیشین آبی پوشان در ادامه بیان داشت: من مانده ام چرا رسانه ها و مجله تانی بای ایتالیایی این چنین برای استقلال حاشیه سازی می نمایند. در این شرایطی که تیم دارد، رسانه های ایتالیایی هم معضل جدیدی شده اند. بهتر است که مدیریت باشگاه تدبیری هم برای آنها در نظر بگیرد در غیر اینصورت شاید تا آخر فصل رسانه های ایتالیایی روزی یک شایعه و یک حاشیه جدید برای استقلال درست نمایند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 18 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 295

به "الان بهترین زمان برای رفتن استراماچونی از استقلال است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الان بهترین زمان برای رفتن استراماچونی از استقلال است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید