بازدید معاون توسعه مدیریت از فرایند ساخت هتل دلتا در گرگان

به گزارش مجله تانی بای، معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همراهی مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه و سرپرست دفتر عملکرد و پاسخ گویی به شکایات وزارت میراث فرهنگی با حضور در گرگان از هتل 5 ستاره دلتا این شهرستان بازدید کرد.

بازدید معاون توسعه مدیریت از فرایند ساخت هتل دلتا در گرگان

به گزارش مجله تانی بای به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی گلستان، امروز پنجشنبه 14 آذرماه 98 محمد خیاطیان معاون توسعه مدیریت وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی با همراهی علی حاجی شیزری مدیرکل توسعه منابع انسانی و رفاه، امیرحسن شادنوش سرپرست دفتر عملکرد، بازرسی و پاسخ گویی به شکایات و ابراهیم کریمی مدیرکل استان گلستان از هتل در حال ساخت دلتا گرگان بازدید کردند.

خیاطیان در این بازدید بر استفاده از محصولات داخلی در تجهیزات هتلینگ تأکید کرد و گفت: امروزه بسیاری از تجهیزات هتل ها در کشور با کیفیت بالایی تولید می شود و سرمایه گذاران باید برای حمایت از تولید ایرانی از محصولات باکیفیت ایرانی استفاده کنند.

او در خصوص ارائه تسهیلات به سرمایه گذاران گفت: برای حمایت از سرمایه گذاران و ایجاد اشتغال در حوزه گردشگری، در ارائه تسهیلات ایجاد هتل و تاسیسات گردشگری بزرگ هیچ گونه محدودیتی نداریم و هر استان برای جذب منابع اعلام آمادگی کنند، این تسهیلات ارائه خواهد شد.

هتل 5ستاره دلتا با حجم سرمایه گذاری هزارمیلیارد ریال و زیربنای 14هزار مترمربع در 13 طبقه در گرگان در حال ساخت است که پس از بهره برداری با ایجاد 100 شغل، 128 اتاق و 250 تخت به ظرفیت اقامتی استان می افزاید.

منبع: میراث آریا
انتشار: 1 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 577

به "بازدید معاون توسعه مدیریت از فرایند ساخت هتل دلتا در گرگان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازدید معاون توسعه مدیریت از فرایند ساخت هتل دلتا در گرگان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید