بازیگران فرندز چقدر دستمزد گرفتند؟

به گزارش مجله تانی بای، دستمزد بازیگران سریال دوستان (فِرِندز) برای قسمتی که به تازگی منتشر شده است، معین شد.

بازیگران فرندز چقدر دستمزد گرفتند؟

به گزارش خبرنگاران، الجزیره در گزارشی با پرداختن به مجموعه کمدی پربیننده دوستان که از سال 1994 تا 2004 در 10 فصل منتشر شد، اعلام نموده است که بازیگران سریال دوستان (فِرِندز) برای قسمتی که به تازگی منتشر شده است، هر کدام یک میلون دلار دستمزد گرفته اند.

در این گزارش همچنین آمده است: این سریال که عصر هر پنجشنبه در آمریکا به پخش می رسید، از آنجا که روابط محبت آمیز را به جای روابط خانوادگی مطرح نموده بود، نوع متفاوتی از مفاهیم اجتماعی را در جامعه پایه گذاری کرد.

یکی از قسمت های این سریال که در سال 1996 به پخش رسید، 52 میلیون بیننده داشت و به نوشته روزنامه نیویورک تایمز این سریال به لحاظ تعداد مخاطب حتی از برنامه هایی مانند اسکار و (American Idol) نیز پیشی گرفته است.

پس از آنکه 236 قسمت از سریال فرندز از شبکه نتفلیکس نیز عرضه شد، هواداران آن در سرتاسر دنیا افزایش پیدا کردند. پس از آن نیز برادران وارنر حق پخش سریال دوستان را به مدت پنج سال از سال 2020 در مقابل 425 میلیون دلار خریداری کردند.

مجله ورایتی هم اعلام نموده است، قسمت ویژه دوستان که چندی پیش به پخش رسید، تنها در روز اول پخش توسط 29 درصد از خانواده های امریکایی مشاهده شد و حدود 55 درصد از بینندگان اچ بی او مکس نیز آن را تماشا کردند. بیش از 50 درصد امریکایی هایی که قسمت ویژه دوستان را تماشا کردند، بین 35 تا 54 سال سن داشتند.

طبق گزارشی در پایگاه اینترنتی فوربس، هر کدام از شش بازیگر دوستان یعنی (جنیفر انیستون، مت له بلانک، کورتنی کاکس، لیسا کودرو، متیو پری و دیوید شویمر) برای تک قسمتی که به تازگی به پخش شد، یک میلیون دلار دستمزد گرفته اند.

به طور کلی این کمدی از زمان انتشار اولین قسمت تا به امروز حدود 1.4 میلیارد دلار سود داشته است. درآمدی که از این سریال در طول این سال ها به 6 بازیگر اصلی رسیده است، حدودا نفری 136 میلیون دلار و جمعا 816 میلیون دلار بوده است.

طبق این گزارش، درآمد هر یک از بازیگران سریال دوستان از 22 هزار و 500 دلار در قسمت های فصل اول، اکنون به یک میلیون دلار رسیده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 17 تیر 1400 بروزرسانی: 17 تیر 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1652

به "بازیگران فرندز چقدر دستمزد گرفتند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازیگران فرندز چقدر دستمزد گرفتند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید