به زودی اسامی محتکران ماسک اعلام می گردد

به گزارش مجله تانی بای، رئیس سازمان تعزیرات استان تهران: به محض قطعی شدن آراء و حکم صادره محتکران ماسک، اسامی را اعلام می کنیم.

به زودی اسامی محتکران ماسک اعلام می گردد

به گزارش مجله تانی بای محمدعلی اسفنانی رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران در برنامه صبح و گفت وگو اظهار کرد: تمامی گزارش ها حاکی از این است که کالا های مورد احتیاج مردم برای عید و حتی برای عید موجود است و مردم می توانند کالای مورد احتیاج خود را به موقع و با قیمت مناسب تهیه نمایند.

وی با اشاره به آثار روانی بعضی اتفاق های جامعه بر بازار اضافه کرد: در بعضی مواقع شاهد نوسان هایی در حوزه قیمت کالا ها هستیم به ویژه در روز های اخیر که قیمت گوشت قرمز بدون دلیل افزایش پیدا کرد البته بعضی توجیه ها مانند عدم خرید آلایش گوسفندی را مطرح کردند که از نظر بنده قابل قبول نیست.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران از تشکیل پرونده هایی در این باره خبرداد و گفت: صرف اینکه ما ورود کنیم و حتی سنگین ترین مجازات را هم برای آن ها در نظربگیریم کافی نیست بلکه راه حل افزایش عرضه به دنبال افزایش تقاضاست.

این مقام مسئول یادآور شد: لیموترش که به وفور در بازار وجود داشت و توجهی چندانی هم به آن نمی شد، اما الان در بازار نایاب شده و با قیمت 40 هزار تومان فروخته می گردد یا زنجبیل کالایی نیست که مردم بخواهند برای خرید آن هجوم ببرند، اما این موضوع ها حاکی از سوء استفاده بعضی از این فضاست.

اسفنانی معتقد است که این فضای روانی با افزایش عرضه کاملاً قابل کنترل است و قیمت ها نیز کاهش پیدا می نماید.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی استان تهران با اعلام اینکه حداکثر قیمت شقه گوشت گوسفندی بین 100 تا 105 هزار تومان است، گفت: دام زنده و گوسفند آماده کشتار در شهرستان های استان تهران موجود است و اگر این کشتار ها هم به بازار عرضه گردد احتمالا قیمت گوشت گوسفندی تا 70 هزار تومان هم کاهش پیدا کند.

این مقام مسئول درباره علت افزایش قیمت حبوبات گفت: سازمان تعزیرات متولی قیمت گذاری و بیان دلیل آن نیست، اما معتقدم که دلیلی برای افزایش قیمت این بخش وجود ندارد و اتحادیه های مربوطه باید بر این حوزه نظارت نمایند.

اسفنانی از کشف 5 میلیون ماسک احتکار شده و تحویل به مراجع پزشکی خبرداد و اضافه کرد: از زمان تشکیل پرونده تا تحویل ماسک ها ممکن است چند روز طول بکشد، اما حتما در اختیار وزارت بهداشت قرار داده خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 778

به "به زودی اسامی محتکران ماسک اعلام می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "به زودی اسامی محتکران ماسک اعلام می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید