تکذیبیه دوپلوی رضا یزدانی

به گزارش مجله تانی بای، خبرنگاران: داستان سرود تیم ملی ایران برای جام جهانی تبدیل به بحرانی عجیب شده است. پیش از این عنوان شده بود که قرار است محمد معتمدی سرود ایران در جام جهانی را بخواند، ولی او به علت اتفاقات اخیری که در ایران اتفاق افتاده، گفت که توانی برای آواز خواندن برایش نمانده است.

تکذیبیه دوپلوی رضا یزدانی

به گزارش خبرنگاران، بعد از داستان محمد معتمدی خبر رسید که این بار رضا یزدانی در همکاری با بهتاش زرین قرار است ترانه ای به سفارش فدراسیون فوتبال برای ایران در جام جهانی بخواند. در خصوص این قطعه گفته شده بود که با توجه به حفظ المان های حماسی و متناسب با فضای فوتبال در جام جهانی، این قطعه نهایی شده است. با این حال، رضا یزدانی با انتشار مطلبی این موضوع را تکذیب نموده و گفته که مثل همواره در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم ماند. تیرماه سال جاری خیلی پیش از تحولات اجتماعی وتاریخی این روزها، قراردادی با بخش خصوصی بستیم برای ترانه تیم ملی فوتبال و کلی کنسرت و برنامه های جانبی دیگر برای ترانه و ویدیوش که همگی منتفی و کنسل شد. این ترانه که همان روز ها ضبط شده بود باقی ماند. اکنون آن شرکت محترم که برای حمایت از تیم ملی به صورت کاملا کردمی تصمیم به پخش ترانه گرفته است... دقایقی پیش در یکی از سایت های خبری خواندم که ترانه سفارش فدراسیون فوتبال می باشد که قویا تکذیب می کنم... من رضا یزدانی مثل همواره در کنار مردم سرزمینم هستم و خواهم ماند...

با توجه به این اظهارات به نظر می رسد آهنگ رضا یزدانی برای جام جهانی در نظر گرفته شده، ولی خودش گفته این کار به سفارش فدراسیون فوتبال نبوده است.

منبع: فرارو
انتشار: 11 آبان 1401 بروزرسانی: 11 آبان 1401 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 2125

به "تکذیبیه دوپلوی رضا یزدانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تکذیبیه دوپلوی رضا یزدانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید