جزئیات انهدام شبکه تبلیغی ققنوس در قم

به گزارش مجله تانی بای، فرمانده انتظامی استان قم از شناسایی و انهدام شبکه تبلیغی سلطنت طلبان با عنوان پروژه ققنوس در قم اطلاع داد.

جزئیات انهدام شبکه تبلیغی ققنوس در قم

با وبسایت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همراه باشید.

به گزارش مجله تانی بای به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار عبدالرضا آقاخانی فرمانده انتظامی استان قم با اعلام خبر شناسایی و انهدام شبکه تبلیغی سلطنت طلبان با عنوان پروژه ققنوس در قم اظهار کرد: با اقدامات اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی استان، 2 شبکه تبلیغی وابسته به سلطنت طلبان که به صورت گسترده به آموزش درخصوص مقابله با نظام، راهنمایی تجمعات و آشوب ها و دعوت به اعتصاب و نافرمانی مدنی فعالیت داشتند، شناسایی و مکوششی شدند.

سردار آقاخانی گفت: این گروه با مشی آشکار و پنهان خود مبنی بر براندازی جمهوری اسلامی ایران و دریافت بودجه به صورت مستقیم از گروه های اپوزیسیون خارج از کشور، عناد خود را با مردم ایران بیش از پیش نمایان و با طراحی پروژه ققنوس تحت حمایت مستقیم دشمنان نظام جمهوری اسلامی در کوشش برای ایجاد ناآرامی و اغتشاش در سراسر کشور بودند.

وی ساختار تشکیلاتی این گروه را شامل زیرمجموعه هایی از جمله گروه گزینش و عضویابی، معاون، هیات مدیره و 5 زیرگروه فعال هر کدام با 30 عضو اعلام کرد و اضافه کرد: 14 نفر از اعضای اصلی این گروه که به صورت مستقیم با سران سلطنت طلب در خارج از کشور در ارتباط بودند، شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان قم اعلام کرد: ایجاد ناآرامی در ایران به وسیله اختلال در ناوگان حمل ونقل عمومی و باری، دامن زدن به اعتصابات کارگری و صنفی و نفوذ در جمعیت های صنفی و تغییر راستا خواسته های اجتماعی مردم به سمت اقدامات امنیتی و سیاسی بعضی اقدامات این گروه بوده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 بهمن 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 657

به "جزئیات انهدام شبکه تبلیغی ققنوس در قم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جزئیات انهدام شبکه تبلیغی ققنوس در قم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید