دهمرده: برای اولین بار بود هیئت کشتی از مسابقات کشوری میزبانی می کرد، سال آینده هم در پی میزبانی هستیم

به گزارش مجله تانی بای، رئیس هیئت کشتی سیستان و بلوچستان تاکید کرد که میزبانی زاهدان از مسابقات کشوری فرنگی اولین میزبانی هیئت این استان از مسابقات کشتی بود.

دهمرده: برای اولین بار بود هیئت کشتی از مسابقات کشوری میزبانی می کرد، سال آینده هم در پی میزبانی هستیم

نبی دهمرده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران در مورد میزبانی استانش در مسابقات قهرمان کشوری کشتی فرنگی طی دو روز 23 و 24 آذر ماه در زاهدان گفت: همه چیز عالی و خیلی خوب بود. تمام آنهایی که به زاهدان آمده بودند از میزبانی و بحث اجرایی مسابقات راضی بودند. این برای اولین بار بود که هیئت کشتی سیستان و بلوچستان میزبان مسابقه می شد.

وی ادامه داد: ما قرار بود میزبان جام تختی هم باشیم که برگزار نشد. در فدراسیون گذشته و در دوره ریاست رسول خادم هم مسابقات در سیستان برگزار شد ولی عملا فدراسیون کشتی و منطقه چابهار میزبان بودند و حتی مدیرکل ورزش استان و رئیس هیئت مثل میهمان آنجا حضور داشتند این بار اما همه کارها به صورت صددرصدی از طریق هیئت کشتی انجام شد و اداره کل ورزش هم نقش نظارتی روی کار داشت. آنها سالن مسابقات را در اختیار ما قرار دادند و باقی کارها را خودمان انجام دادیم.

دهمرده با تاکید بر اینکه باز هم میزبانی مسابقات را خواهند گرفت، گفت: امسال که دیگر به ما میزبانی نمی دهند اما سال آینده قطعا در پی برگزاری مسابقات در استان هستیم. ارتباط ما با فدراسیون کشتی خیلی نزدیک است و از نظر کیفی نیز شرایط خوبی برای میزبانی از مسابقات داریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 15 بهمن 1400 بروزرسانی: 15 بهمن 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1913

به "دهمرده: برای اولین بار بود هیئت کشتی از مسابقات کشوری میزبانی می کرد، سال آینده هم در پی میزبانی هستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دهمرده: برای اولین بار بود هیئت کشتی از مسابقات کشوری میزبانی می کرد، سال آینده هم در پی میزبانی هستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید