قتل هولناک زن 47 ساله به وسیله مسافرکش اینترنتی!

به گزارش مجله تانی بای، خبرنگاران : چند روز پس از قتل هولناک زن 47 ساله در قزوین، عامل این جنایت که یک مسافرکش اینترنتی است مدعی شد که درگیری او و مقتول بر سر نقص فنی ماشین بوده است.

قتل هولناک زن 47 ساله به وسیله مسافرکش اینترنتی!

به گزارش به نقل از همشهری، حوالی ظهر 31 خرداد ماه زن 47 ساله ای به نام مرضیه سوار یک تاکسی اینترنتی شد تا از خانه شان در یکی از محله های قزوین به آکادمی زیبایی برود. او یکی از مربیان سرشناس این آکادمی در قزوین بود و هر چند زمان کلاس هایش بیشتر از 2 ساعت نبود اما تا عصر آن روز از وی خبری نشد.

شوهر و فرزندانش که نگران او شده بودند به پرس و جو پرداختند اما نه کسی مرضیه را دیده بود و نه از وی خبر داشت. در این شرایط ماجرا به پلیس گزارش و تیمی از مأموران برای پیدا کردن ردی از زن گمشده وارد عمل شدند.

چند ساعت بعد اما به پلیس گزارش شد که جسد زنی در جاده بویین زهرا پیدا شده است. جسد کاملا سوخته بود و چهره اش قابل شناسایی نبود. از آنجا که احتمال می رفت جسد متعلق به همان زنی باشد که ظهر آن روز ناپدید شده بود، خانواده وی راهی آنجا شدند و از روی انگشتری که در دستان مقتول بود او را شناسایی کردند و معلوم شد که مقتول مرضیه 47ساله است.

نخستین مظنون همان راننده تاکسی اینترنتی بود که مرضیه آخرین بار سوار خودروی وی شده بود. او جوانی حدودا 34ساله بود که همراه همسر و فرزندش در یکی از منطقه ها قزوین زندگی می کرد. این مرد دستگیر شد و در همان لحظه دستگیری به قتل مربی آکادمی زیبایی اعتراف کرد اما از انگیزه اش چیزی نگفت و فقط می گفت که مرا اعدام کنید.

در این شرایط او به اداره آگاهی قزوین انتقال یافت و این در حالی بود که آنالیز های پلیسی و پزشکی قانونی نشان می داد که نه از مقتول سرقت شده و نه مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. از سوی دیگر معلوم شد که مقتول بر اثر خفگی به قتل رسیده و پس از آن قاتل جسد وی را در بیابان به آتش کشیده است.

درحالی که تحقیقات در این پرونده ادامه داشت مرد جنایتکار قفل سکوت را شکست و از انگیزه اش در قتل زن 47 ساله گفت.

به گفته سرهنگ آرش مرادی، رئیس پلیس آگاهی استان قزوین، متهم اعتراف کرد که روز حادثه پس از سوار کردن مقتول راهی مقصد شده اما در بین راه خودروی وی دچار نقص فنی و متوقف شده است. این مسئله با اعتراض مقتول روبه رو شده و جوان راننده عصبانی شده و با مقتول درگیر شده و در نهایت او را با دستانش خفه نموده است. وی سپس کیف و گوشی مقتول را از ماشین بیرون انداخته و با تهیه بنزین جسد مقتول را به بیرون شهر منتقل نموده و به آتش کشیده است.

به گفته سرهنگ مرادی، به رغم اعترافات اولیه مرد جنایتکار تحقیقات درباره انگیزه او از ارتکاب جنایت همچنان ادامه دارد.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 24 تیر 1400 بروزرسانی: 24 تیر 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1663

به "قتل هولناک زن 47 ساله به وسیله مسافرکش اینترنتی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل هولناک زن 47 ساله به وسیله مسافرکش اینترنتی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید