قسمت سوم فصل آخر بازی واکینگ دد به زودی عرضه می گردد

به گزارش مجله تانی بای، مطمئنا حسابی از قضایای شرکت بازی سازی تل تیل گیمز و تعطیلی آن شنیده اید؛ قضایی که منجر به لغو ساخت بازی های آینده تل تیل گیمز و حتی نصفه و نیمه ماندن فصل آخر بازی سریال واکینگ دد شد. با این حال، شرکت بازی سازی اسکای باند گیمز، شرکتی که متعلق به خالق کمیک های واکینگ دد است، چند وقت پیش اطلاع داد که خودشان برای اتمام فصل آخر بازی واکینگ دد دست به کار شده اند. مدیر عامل شرکت اسکای باند گیمز به تازگی گفته که قسمت سوم فصل آخر بازی واکینگ دد، تا خاتمه امسال میلادی عرضه خواهد شد.

قسمت سوم فصل آخر بازی واکینگ دد به زودی عرضه می گردد

ایان هاو (Ian Howe)، مدیرعامل شرکت بازی سازی اسکا ی باند گیمز (Skybound Games) اخیرا در رددیت به تعدادی سوال هواداران پاسخ داد. او در پاسخ به تعدادی سوال گفت با اینکه نمی تواند زمان مشخصی ارایه دهد و باید پیش از هر چیز، بازی سازان اصلی را جمع آوری نمایند، ولی انتظار دارد که فصل سوم تا انتها امسال میلادی عرضه گردد.

این طور که به نظر می رسد، کنار هم آوردن دوباره تیم سازنده بازی واکینگ دد کار ساده ای نخواهد بود. مدیر عامل اسکای باند گیمز می گوید که برخی از کارمندان سابق تل تیل گیمز شغل های تازه ای پیدا نموده اند. با این حال او هفته گذشته با 40 نفر از کارمندان سابق تل تیل جلسه ای گذاشته و درباره تمام کردن فصل آخر واکینگ دد صحبت نموده است.

او درباره جمع کردن دوباره تیم سازنده بازی گفته است: در واقع تعدادی از افراد تیم سابق شغل های جدیدی پیدا نموده اند، که خیلی خوب است. در نتیجه ما در حال آنالیز این موضوع هستیم که چه کسانی باقی مانده اند.

از طرفی، برخی از کارمندان تل تیل هم حاضر نیستند به این پروژه بازگردند: این موضوع را هم باید در نظر گرفت که حتی اگر برخی از افراد تیم هنوز شغل جدیدی پیدا ننموده اند، به این معنا نیست که حاضرند بازگردند. این افراد از نظر احساسی درگیر این مجموعه بودند و چند هفته گذشته بسیار به آن ها سخت گذشته است.

آخرین اطلاعاتی که از بازی داشتیم، از آماده بودن محتوای لازم برای ساخت قسمت سوم می گفتند؛ طوری که دیالوگ های قسمت سوم کاملا ضبط شده اند.

منبع: GameIndustry.biz

منبع: دیجیکالا مگ
انتشار: 8 اسفند 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 37

به "قسمت سوم فصل آخر بازی واکینگ دد به زودی عرضه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قسمت سوم فصل آخر بازی واکینگ دد به زودی عرضه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید