مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان2نقطه شهر ارومیه مستقیم پخش می گردد

به گزارش مجله تانی بای، عبدالله چمن گلی در تبادل نظر با خبرنگاران در مورد آخرین وضعیت آماده سازی شهر ارومیه برای میزبانی مسابقات والیبال لیگ ملت های دنیا گفت: این مکان ها شامل پارک تخم مرغی و پارک ائللرباغی بوده و ویدئو پروژکتورهایی برای پخش مستقیم و تماشای آن در این فضاهای آزاد و اماکن عمومی طراحی شده است.

مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان2نقطه شهر ارومیه مستقیم پخش می گردد

وی با بیان اینکه هفته سوم این مسابقات از 24 تا 26 خردادماه با حضور چهار کشور لهستان، روسیه، ایران و کانادا در سالن شش هزار نفری غدیر ارومیه برگزار می گردد اضافه نمود: از ماه های گذشته اقدامات آماده سازی سالن مسابقات، شهر و زیرساخت های میزبانی در حال اجرا است و امروز در حالی که چهار روز به زمان برگزاری مسابقات زمان باقی در آمادگی کامل به سر می بریم و سالن مسابقات نیز آماده شده است.

چمن گلی با اشاره به اهمیت میزبانی برگزاری این دوره از مسابقات گفت: این رقابت ها بیش از یک میلیارد نفر در جهان بیننده خواهد داشت و میزبانی این مسابقات از سوی ارومیه پایتخت والیبال آسیا فرصت شایسته ای برای معرفی ظرفیت های گردشگری، ورزشی و همه جانبه ارومیه، استان و کشور خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با اشاره به آماده سازی فضای شهری همچنین مکان های اسکان و اقامت میهمانان این رقابت ورزشی اضافه نمود: آماده سازی سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برای میزبانی شایسته در دیدارهای هفته سوم لیگ ملت های 2019 والیبال اجرا شده است.

چمن گلی در مورد ورود تیم های حاضر در این مسابقات گفت: از چهارشنبه تیم های حاضر در این دوره از رقابت ها از جهت استانبول به تبریز و پس از آن ارومیه وارد می شوند و پس از اسکان در مکان هتل مراحل آماده سازی برای مسابقات را طی می نمایند.

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی با بیان اینکه در این دوره از مسابقات نزدیک 100 نفر بازیکن، مربی و تیم های مدیریت همراه حضور دارند گفت: شرایط میزبانی به نحو شایسته فراهم شده و امیدواریم با خاطره خوب این رقابت ها را پشت سر بگذاریم.

هفته سوم لیگ ملت های والیبال از 24 تا 26 خرداد ماه سال جاری به میزبانی ارومیه و با حضور تیم های ایران، کانادا، لهستان و روسیه در سالن 6 هزار نفری غدیر ارومیه برگزار خواهد شد.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 183

به "مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان2نقطه شهر ارومیه مستقیم پخش می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسابقات لیگ والیبال ملتهای جهان2نقطه شهر ارومیه مستقیم پخش می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید