مسی در سن رونالدو به رکورد چند گل و پاس گل می رسد؟

به گزارش مجله تانی بای، لیونل مسی و کریستیانو رونالدو به اخرین سالهای فوتبالی خود نزدیک می شوند. در بهترین حالت این دو تا 40 سالگی بازی نمایند و بعد از آن از فوتبال بازنشسته خواهند شد.

مسی در سن رونالدو به رکورد چند گل و پاس گل می رسد؟

به گزارش خبرنگاران به نقل از فوتبالی، البته مسی دو سال جوان تر از رونالدوست و بدین ترتیب فوتبالدوستان می توانند زمان بیشتری از دیدن بازی او لذت ببرند. هر دو بازیکن فرم خوبی دارند. رونالدو سه ماه دیگر 36 ساله می گردد در حالی که مسی در تابستان شمع تولد 34 سالگی خود را فوت خواهد نمود. اختلاف سنی این دو باعث می گردد که مقایسه آمارشان هم کمی مشکل باشد و در حقیقت تا زمانی که هر دو بازنشسته شوند، نمی توان آمار این دو را به طور دقیق مقایسه کرد.

رونالدو در حال حاضر چهارمین گلزن برتر تاریخ فوتبال است و 59 گل دیگر در سطح باشگاهی و ملی تا رسیدن به رکورد تاریخ فاصله دارد اما هیچ بعید نیست که در آینده مسی از او سبقت بگیرد.

اگر مسی به میانگین گل و پاس گلهای فعلی خود ادامه بدهد، وقتی که به سن فعلی رونالدو برسد به 825 گل خواهد رسید یعنی 79 گل بیشتر از رونالدو می زند. از سویی مسی به 206 پاس گل خواهد رسید در حالی که رونالدو در حال حاضر 127 گل زده است. یعنی لئو مجموعا روی 1032 گل تاثیر مستقیم خواهد داشت. البته تعیین نیست که آیا لئو می تواند در ادامه دوران فوتبالش به جهت فعلی خود ادامه بدهد یا نه به خصوص که آغاز فصل جالبی نداشته و بیشتر گلهایش از روی نقطه پنالتی بوده اند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 27 آذر 1399 بروزرسانی: 27 آذر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1280

به "مسی در سن رونالدو به رکورد چند گل و پاس گل می رسد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی در سن رونالدو به رکورد چند گل و پاس گل می رسد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید