نکاتی که باید در خصوص هواپیماها در بتلفیلد 1 بدانید

به گزارش مجله تانی بای، بتلفیلد روایتی از جنگ جهانی اول است. برای آشنایی با هواپیماها در این بازی هیجان انگیز با خبرنگاران همراه باشید.

نکاتی که باید در خصوص هواپیماها در بتلفیلد 1 بدانید

بازی بتلفیلد همیشه به ماشین های جنگی اش معروف بوده که شامل تانک ها، هواپیماها و حتی اسب ها می گردد. اما یکی از دردسر سازترین وسیله ها هواپیما است که کنترلش حتی برای حرفه ای ها هم سخت است. به همین علت تصمیم گرفتیم چند نکته در خصوص کنترل هواپیما در بتلفیلد بگوییم.

درست مثل بتلفیلد 3 و 4، برای اینکه در نسخه شماره یک، سوار هواپیما شوید کافی است داخل یکی از آن ها بپرید یا به آیکونی که شکل هواپیما روی نقشه است بروید. وقتی که انتخاب شد کافی است یکی از سه مدل را انتخاب کنید و به بازی بروید. اینجا سه مدل داریم:

  • هواپیمای مهاجم: این هوپیمای دو سرنشین به صورت گسترده در جنگ جهانی اول استفاده می شد که مجهز به یک رگبار در نوک، بمب های سبک در زیر و یک رگبار در پشت برای دفاع بود. هواپیما های مهاجم در بتلفیلد 1 برای صدمه زدن به هدف های زمینی و هواپیما های دشمن با دو رگبار طراحی شده است.
  • بمب افکن: این هواپیمای دو موتوره، احتیاج به 3 بازیکن دارد تا عملکرد کاملی داشته باشد. این هواپیماها مجهز به بمب انداز که به وسیله خلبان کنترل می گردد و دو رگبار در عقب و جلو هواپیما برای دفاع است. اگر این هواپیما به وسیله یک گروه هماهنگ استفاده گردد می تواند هرچیزی را در بازی از بین ببرند.
  • هواپیمای شکاری: بیشتر خلبان های خبره جنگ جهانی اول، این هواپیمای تک سرنشین را راهنمایی نموده اند که در سبقت گرفتن از دشمن فزونی دارد. این هواپیما بمب انداز ندارد اما مجهز به دو رگبار در نوک هواپیما است که به سریع ترین هواپیمای بتلفیلد1 تبدیل شده و مخصوص درگیری با هواپیماهای دشمن است.

اگر هنگام آغاز بازی گیج شده اید که کدام هواپیما را انتخاب کنید، من پیشنهاد می کنم که با هواپیمای مهاجم بازی را آغاز کنید. اگرچه این هواپیما بیشترین قدرت مانور پذیری را ندارد اما این امکان را در اختیار بازیکن قرار می دهد تا حد مبه وسیلهی از یک بمب افکن و یک هواپیمای شکاری را تجربه کند و هم در زمین و در هوا دشمن را هدف قرار دهد. نکته قابل توجه در این هوپیما این است که اگر به صورت انفرادی بازی کنید می توانید هنگام پرواز به عقب هواپیما بروید و پشت رگبار بنشینید تا هواپیماهایی که از پشت حمله می نمایند را از بین ببرید.

هنگامی که شما در حال پرواز هستید چند نکته را باید به یاد داشته باشید. اولین و مهم ترین نکته این است که هواپیمایتان را سالم نگه دارید. درست مانند تانک روی زمین، خلبان ها می توانند با نگه داشتن کلید X در کامپیوتر یا RB روی دسته تا حدود 20 درصد هواپیما را تعمیر نمایند. به یاد داشته باشید که اگر در این بین هواپیما آسیب ببیند، تعمیر کردن قطع می گردد. از آن جایی که هواپیماها در بازی به صورت سیستماتیک آسیب می بینند، ضروری است که شما همیشه هواپیمای خود را تعمیر کنید. مقداری مانور دادن یا کمی جان بیشتر می تواند به معنی تفاوت پیروزی و شکست در یک درگیری باشد.

نکته کلیدی بعدی که باید به خاطر داشته باشید سرعت هواپیما است. برخلاف نسخه های قبلی، هواپیماها در بتلفیلد 1 از کاغذ ساخته شده اند و با موتور پروانه ای به حرکت در می آیند. پس شما به سرعت زیادی برای بیرون آمدن از شیرجه یا چرخیدن احتیاج دارید. پس سرعتتان را همیشه بالا نگه دارید.

منبع: کجارو / inverse.com
انتشار: 23 بهمن 1400 بروزرسانی: 23 بهمن 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1921

به "نکاتی که باید در خصوص هواپیماها در بتلفیلد 1 بدانید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نکاتی که باید در خصوص هواپیماها در بتلفیلد 1 بدانید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید