خودرو

فروش خودرو تنها با 3 کلیک و کاملاً رایگان

در حال حاضر روش های متعددی جهت فروش خودرو همچون آگهی زدن در سایت های اینترنتی، نمایشگاه ها، بازارهای هفتگی چیتگر، عبدل آباد و … وجود دارد. تمامی این روش ها تنها راهی برای ارتباط با خریداران فراهم می نمایند، اما فروشندگان را در جهت فروش همراهی نکرده و...

26 خرداد 1398

بله سه میلیونی شد

تعداد کاربران پیغام رسان بله از مرز سه میلیون عضو گذشت.

24 خرداد 1398

پدور: اِزار یک ماشین است

پدرو، مهاجم اسپانیایی چلسی از هم تیمی بلژیکی خود تمجید کرد.

23 اردیبهشت 1398

سیستم هوش مصنوعی خونریزی درون جمجمه ای را شناسایی می نماید

یک گروه از پژوهشگران بخش رادیولوژی بیمارستان عمومی ماساچوست(MGH) با استفاده از هوش مصنوعی موفق به توسعه یک سیستم شده اند که می تواند به سرعت خونریزی های مغزی را تشخیص دهد و این در حالی است که این سیستم داده های خود را تنها از یک مجموعه تصاویر نسبتا کوچک...

21 اردیبهشت 1398

امکانات گردشگری در شهرهای ساحلی استان بوشهر توسعه یابد

به گزارش خبرنگاران، عبدالکریم گراوند بعد از ظهر دوشنبه در نشست ستاد تسهیلات خدمات سفر استان بوشهر گفت: استان بوشهر ظرفیت های بسیار خوبی در حوزه گردشگری دارد و شاهد استقبال خوبی از این ظرفیت ها هستیم.

16 اردیبهشت 1398

خانه های بازسازی شده کرمانشاه حتی یک ترک هم بر نداشته اند

رئیس سازمان مدیریت بحران کشور گفت: در زلزله سال گذشته کرمانشاه، 100 هزار واحد تخریب شد که خوشبختانه تاکنون کوشش خوبی اجرا شده و بیش از 20 هزار خانه بازسازی و 60 هزار خانه نیز تعمیر شده است.

2 اردیبهشت 1398

انتقاد از باران گریزی ترامپ در فرانسه

رئیس جمهوری آمریکا که بابت بارش باران، بازدید از قبرستان سربازان آمریکایی ها در شمال فرانسه را لغو کرد، با انتقادهای شدیدی روبه رو شد.

9 فروردین 1398

آزمایش خودروهای خودران فورد در واشنگتن کلید می خورد

شرکت خودروسازی فورد اعلام نموده است که قصد دارد در سه ماه نخست سال آینده میلادی به آزمایش خودروهای خودران در سطح شهر واشنگتن بپردازد.

12 اسفند 1397