بازسازی ویلا: بازسازی زورخانه علی ابن ابیطالب اردبیل با 800 میلیون تومان اعتبار

به گزارش مجله تانی بای، شهباز شهباز علیزاده در گفت وگو با خبرنگاران، اظهار کرد: در 18 ماه گذشته و با شیوع ویروس کرونا ورزش زورخانه ای با محدودیت و تعطیلی های مکرر زورخانه ها روبه رو شد که ما از این فرصت برای برگزاری دوره های مجازی مربیگری و داوری استفاده کردیم.

بازسازی ویلا: بازسازی زورخانه علی ابن ابیطالب اردبیل با 800 میلیون تومان اعتبار

جهت دریافت خدمات بازسازی ویلا با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. از طراحی پلن بازسازی تا اجرای جز به جز بازسازی منزل، ویلا و ساختمان اداری تخصص ماست.

وی توضیح داد: در قالب کمپین سراسری و ملی در خانه بمانیم، سعی کردیم تا برای خانواده ها فضا و فرصت ورزش را با الگوهای اسلامی و ایرانی فراهم کنیم تا از نشاط و سرزندگی عقب نمانند.

رئیس هیئت کشتی باستانی و ورزش زورخانه ای استان اردبیل گفت: در کنار بازسازی زورخانه مرکزی اردبیل، کوشش می کنیم تا در خلخال و مشگین شهر زورخانه و محل حضور ورزشکاران پهلوانی را فراهم کنیم که در خلخال پروژه با پیشرفت 40 درصد در حال اجرا است.

شهباز علیزاده با انتقاد از تأمین نشدن اعتبار مورد احتیاج 1.5 میلیارد تومانی برای تکمیل و تجهیز زورخانه خلخال افزود: کمیته برنامه ریزی شهرستان 60 درصد اعتبار این پروژه را کاهش داده و این امر به تأخیر و تعلل در تکمیل و افتتاح زورخانه ورزش باستانی خلخال منجر شده است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: تا به امروز بیش از 600 میلیون تومان برای این پروژه هزینه شده و امیدواریم با تأمین 1.5 میلیارد تومان منابع تازه زورخانه ورزش باستانی خلخال را هر چه سریع تر تکمیل و راه اندازی کنیم.

شهباز علیزاده افزود: تیم ملی بعد از برگزاری مسابقات انتخابی در تهران اردوی آمادگی خود را با حضور 40 ورزشکار اعم از مرشد و ورزشکار کشتی پهلوانی و زورخانه ای در سرعین برپا کرد که در مدت هشت روز این اردو با جلب رضایت اعضای تیم ملی و کوشش مسئولان این شهرستان و استان به انتها رسید.

مدیر تیم های ملی ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی اعلام کرد: تیم ملی کشتی پهلوانی و زورخانه ای خود را آماده حضور در مسابقات روسیه، دوبی و جهانی اصفهان می نماید تا این رشته ورزشی که نماد و اثر معنوی ایران است، بیش از گذشته به جهان معرفی کند.

وی در ادامه سخنان خود اظهار کرد: در حال حاضر در 85 کشور جهان ورزش زورخانه ای با سبک و سیاق ایرانی در حال اجراست و امیدواریم روز به روز شاهد رشد و توسعه این رشته ورزشی در سطح استانی، ملی و بین المللی باشیم.

شهباز علیزاده توضیح داد: فدراسیون جهانی و بین المللی این رشته ورزشی در جهت توسعه رشته کشتی باستانی و زورخانه ای تمام کوشش و همت خود را به کار گرفته که امیدواریم در سال های پیش رو بتوانیم به اهداف مورد نظر دست پیدا کنیم.

رئیس هیئت کشتی باستانی و ورزش زورخانه ای استان اردبیل گفت: تیم استانی کشتی پهلوانی و زورخانه ای هم قرار است هفتم مهرماه در مسابقات قهرمانی کشوری در رده سنی جوانان حضور پیدا کند و قطعاً جوانان استان امیدوار به کسب مدال های رنگارنگ هستند.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 1 مهر 1400 بروزرسانی: 1 مهر 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1759

به "بازسازی ویلا: بازسازی زورخانه علی ابن ابیطالب اردبیل با 800 میلیون تومان اعتبار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازسازی ویلا: بازسازی زورخانه علی ابن ابیطالب اردبیل با 800 میلیون تومان اعتبار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید