بازگشایی راستا مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو

به گزارش مجله تانی بای، روز سه شنبه مورخ 5 مارس راستا مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو به مدت محدود - دو ساعت - باز شد و بعد به خاطر آنچه که مسائل فنی اسم شده بود بسته شد. انتاریو روز قبلش اعلام نموده بود که این راستا مهاجرتی محبوب برای هزار نفر باز خواهد شد و اولویت با هر که زودتر اقدام کند است. البته هنوز معین نیست که قبل از مشکل فنی تکمیل ظرفیت شده است یا خیر.

بازگشایی راستا مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو

دوره های ثبت نام این جهت مهاجرتی معمولا زود تمام می شوند این جهت مهاجرتی یکی از جهتهای محبوب برای اخذ اقامت دائم دانشجویان خارجی است چرا که احتیاجی به داشتن پیشنهاد کار ندارد و همانطور که از نامش بر می آید، در مقابل دانشجویانی باز است که مدرک فوق لیسانس خود را از یکی از دانشگاه های انتاریو اخذ نموده اند؛ این جهت به دانشجویان اجازه می دهد درخواست خود را برای انتخاب استانی شدن به منظور اقامت دائم ارائه نمایند.

اولین گام این جهت ثبت نام است. آنهایی که با موفقیت ثبت نام نموده اند هم 14 روز (کاری و تعطیل) فرصت دارند که درخواست کامل خود را از برای انتخاب استانی شدن ارائه نمایند. از جمله شرایط این برنامه این است که دانشجویان فارغ التحصیل باید به طور قانونی ساکن انتاریو یا خارج کانادا باشند. فارغ التحصیلانی که در استان یا ناحیه ای غیر از انتاریو زندگی می نمایند واجد شرایط این برنامه نیستند.

لازم به ذکر است این برنامه یکی از دو برنامه دسته International Student برنامه مهاجرت استانی انتاریو است؛ برنامه دیگر مختص دانشجویان دوره PhD است که دوره خود را در یکی از دانشگاه ها یا موسسات آموزش عالی انتاریو گذرانده اند. برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شرایط جهت مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس مطالعه این صفحه توصیه می گردد.

به خدمات اخذ ویزای تحصیلی بورسیه اخذ اقامت دائم احتیاج دارید؟

فرم ارزیابی تکمیل کنید!

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 7 شهریور 1400 بروزرسانی: 7 شهریور 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1731

به "بازگشایی راستا مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازگشایی راستا مهاجرتی فارغ التحصیلان مقطع فوق لیسانس انتاریو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید