تبدیل گوردخمه هخامنشی به جایگاهی برای تبلیغ داربست ساختمانی

به گزارش مجله تانی بای، ایسنا/ براساس آخرین خبرهای بدست رسیده، تبدیل گوردخمه هخامنشی به جایگاهی برای تبلیغ داربست ساختمانی مشاهده می گردد.

تبدیل گوردخمه هخامنشی به جایگاهی برای تبلیغ داربست ساختمانی

جهت دریافت مشاوره خدمات قیمت طراحی کاتالوگ a3 از بهترین و مجربترین طراحان کشور همراه ما باشید. از طراحی تا چاپ کاتالوگ های تبلیغاتی حرفه ای را با بهترین قیمت از ما بخواهید.

داستان چیست؟

سیاوش آریا در ادامه یادداشت خود در روزنامه جام جم نوشت: گوردخمه روانسر پیش از این و در سالهای گذشته نیز روزگار ناخوشایندی داشته و بخش هایی از درون اتاقک آن را شکسته و آسیب جدی به یادمان ملی رسانیده بودند. نوشتن یادگاری درون گوردخمه و آتش زدن بخش بالای گوردخمه و ورودی آن با لاستیک خودرو از آسیب های جدی دیگری است که در سالهای گذشته بر این میراث باستانی وارد شده است.

با این همه، نگارنده در تیر سال 1394 خورشیدی در بازدید میدانی خود در گزارشی جامع و کامل دشواری های آن موقع گوردخمه روانسر را نگاشته و به آگاهی مدیران و مسئولان میراث فرهنگی رسانیده بود، اما در کمال شگفتی و ناباوری نه تنها آن دشواری های پیشین رفع نشده، بلکه در آبان سال جاری یادگار هخامنشیان به جایگاهی برای خواب و زندگی معتادان و ولگردان تبدیل شد که البته با آگاهی رسانی دوستداران میراث فرهنگی و همکاری شهرداری روانسر، درون گوردخمه پاکسازی شد.

اینک اما تبلیغ یک شرکت ساختمانی با رنگ زرد تیره روی نقش و نگاره های گوردخمه نگران کننده است. جالب آنکه شماره تلفن همراه آن فرد و شرکت نیز همچنان روی یادگار ملی و نیاکانی خودنمایی می نماید، ولی گویا مسئولان میراث فرهنگی در خواب زمستانی اند، زیرا هنوز پس از یک سال هیچ کاری برای پاکسازی گوردخمه از تبلیغات شرکت ساختمانی نکرده اند.

منبع: همگردی
انتشار: 28 دی 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1336

به "تبدیل گوردخمه هخامنشی به جایگاهی برای تبلیغ داربست ساختمانی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تبدیل گوردخمه هخامنشی به جایگاهی برای تبلیغ داربست ساختمانی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید