سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو: سال جاری رقیبان صدرنشینی زیادند

به گزارش مجله تانی بای، سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو با بیان اینکه سال جاری لیگ پویا تری را شاهد هستیم، گفت: این پویایی موجب شده تا تیم های بیشتری برای صدرنشینی با یکدیگر رقابت نمایند.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو: سال جاری رقیبان صدرنشینی زیادند

میترا چین سری در گفت و گو با مجله تانی بای، با اشاره به بازی تیمش در مقابل دریژنو فرخ شهر از هفته پنجم لیگ برتر، اظهار کرد: بازی خوبی در شهرکرد داشتیم. در نیمه اول تمام چیزهایی که از بازیکنانم خواسته بودم در زمین اجرا کردند. نیمه دوم حریف فشار بیشتری برای رسیدن به گل بر روی تیم ما آورد، در صحنه ای که حالت بازی جوانمردانه فرپلی داشت، بچه ها جا ماندند. در واقع دروازه بان دریژنو بعد از دفع توپ بیان کرد سرش آسیب دیده است. بازیکنان ما نیز به هوای اینکه توپ به اوت زده می گردد، ایستادند و داور سوتی نزد و بازیکنان آن ها هم توپ را به سمت دروازه ما آوردند وگل زدند.

وی ادامه داد: این مسئله از نظر روحی تیم ما را به هم ریخت و تمرکز خود را از دست دادیم و بچه ها تا آمدند خود را جمع و جور نمایند فرصت ها را از دست دادیم و گلهای بیشتر خوردیم. دریژنو بعد از گلی که زد از نظر روحی بالا رفت وشرایط بازی کردن مقابل آن ها خیلی سخت شد.

چین سری اضافه کرد: البته ما دو گل دیگر هم زدیم، اما ده دقیقه بدی داشتیم که خوشبختانه 3 امتیاز بازی را گرفتیم.

وی در مورد بازی تیمش در برابر هیئت خراسان رضوی از هفته ششم لیگ برتر، اظهار کرد: همه بازیکنان را در اختیار داریم. در بازی قبل به دلیل اخراج توسلی از دروازه بان دوم تیم استفاده کردیم که عملکرد خوبی داشت و معین است که انگیزه های خوبی دارد و می توان درون دروازه به وی اطمینان کرد.

سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو، گفت: تمام بازیکنان آماده بازی مقابل هیئت خراسان رضوی هستند. توسلی هم تمرینات خوبی را از نظر فنی و روحی و روانی سپری می نماید و می تواند به خوبی به تیم یاری کند.

وی توضیح داد: البته بازی مقابل هیئت خراسان رضوی بازی سختی است، چرا که در بازی، هم تفکرات فکر و روانی را داریم و هم بازی بدنی و تاکتیکی. آن ها به لحاظ این که فصل گذشته در نامی نو بودند یکسری انگیزه ها دارند، در مقابل بچه های ما هم برای اثبات بیشتر خود دارای انگیزه های زیادی هستند. شاگردان شریف زاده به دلیل این که در کورس 4 تیم برتر هستند به دنبال پیروزی هستند و سخت می جنگند.

چین سری گفت: بازی در خانه حریف است و به خاطر باختی که در مقابل مس رفسنجان دادند به دنبال پیروزی در این بازی هستند. شرایط سخت تر از آن چه که پیش بینی می کردیم، است. اما، ما هم باید سخت کوشش کنیم و بازی خوبی ارائه دهیم و در نهایت نتیجه بگیریم.

وی با پویا خواندن این فصل از لیگ، گفت: از نظر سطح تیم ها، تیم های پویاتری را شاهد هستیم. رقابت بین تیم های بیشتری در بالای جدول در جریان است هر چند هنوز یکسری تیم ها در مقابل تیم های قدر و قوی بازی نکردند و نتایج خوبی تا این جای جدول دارند و همین موضوع موجب بالا رفتن انگیزه های آن ها شده است.

وی در مورد داوری های این فصل از لیگ و اعتراضاتی که مربیان تیم ها نسبت به داوری ها دارند، تاکید نمود: از نظر داوری فکر می کنم، همان اندازه که لیگ پیشرفت می نماید و بازیکنان و تیم ها حرفه ای تر می شوند، قطعا فدراسیون نیز باید روی داوری ها حرفه ای تر سرمایه گذاری کند و این بستر را برای دانش افزایی داوران فراهم کند. نمی خواهیم، بگوییم مغرضانه است، واقعا باید سطح داروی ها هم بر اساس لیگ پیشرفت کند، باید بازیکنان، مربیان و داوران همپای هم و هم سطح هم پیشرفت نمایند. داوران ما داوران خوبی هستند که توانسته اند در عرصه های بین المللی خود را نشان دهند، باید شرایطی ایجاد گردد که تعداد آن ها بیشتر گردد و بتوانند قضاوت های خوبی داشته باشند.

سرمربی تیم فوتسال نامی نو در ارتباط با امکانات سخت افزای تیم های حاضر در لیگ برتر فوتسال بانوان، گفت: یکسری از باشگاه ها و تیم ها امکانات خوبی دارند و تعدادی دیگر دچار کمبودهایی هستند که موجب می گردد، بازی ها به سختی انجام گردد و یا با محدودیت هایی که در این مسئله وجود دارد هم مسئولان باشگاهها، هیئت های استانی و فدراسیون باید تعاملاتی برای بهتر سازمان دهی کردن این شرایط داشته باشند، تا مسابقات بانوان هم در شرایط و با کیفیت بهتری برگزار گردد.

وی اضافه کرد: کیفیت فنی بازیکنان نسبت به گذشته خیلی فرق نموده و پیشرفت نموده است و احتیاج است که در کنار این مساله تمام موضوعاتی که به آن مربوط می گردد هم پیشرفت کند و فقط بحث مربیان و بازیکنان نباشد.

چین سری برگزاری مرحله دوم و نهایی مسابقات لیگ به صورت پلی آف را به نفع تیم های حاضر در لیگ دانست و توضیح داد: فکر می کنم باعث جذابیت بیشتر لیگ و مسابقات خواهد شد، اینکه از چند هفته قبل از انتها لیگ یک تیم امتیازات خوبی را به دست آورد و خیال همه راحت گردد و وضعیت قهرمانی و دوم و سوم هم تا حدودی معلوم گردد از جذابیت لیگ کم می نماید. پلی آف با شرایطی که است موجب بالا رفتن جذابیت لیگ و انگیزه تیم ها خواهد شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 27 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 338

به "سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو: سال جاری رقیبان صدرنشینی زیادند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سرمربی تیم فوتسال بانوان نامی نو: سال جاری رقیبان صدرنشینی زیادند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید