سه ستاره پرسپولیس؛ برگ برنده یحیی برای جابجایی

به گزارش مجله تانی بای، گفته می شود سه بازیکن پرسپولیس در بازار جابجایی زمستانی به عنوان برگ برنده این تیم برای معاوضه با بازیکنان مدنظر خواهند بود.

سه ستاره پرسپولیس؛ برگ برنده یحیی برای جابجایی

با ما همراه باشید و درباره ساعت اینترنتی بیشتر بدانید.

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، با توجه به اینکه پرسپولیس در این فصل ستاره های تاثیرگذاری را از دست داده، یحیی گل محمدی کاملا بی تاب شروع جابجایی زمستانی است تا بتواند با جذب بازیکنان مدنظرش، بار دیگر تیم قدرتمندی را روانه ادامه مسابقات و خصوصا لیگ قهرمانان آسیا در فصل 2021 کند.

همین عطش بزرگ برای جابجایی زمستانی باعث شد تا آنها در اولین گام خیلی زود با مهی ترابی به توافق دست یابند و این ستاره تکنیکی و ملی پوش را بار دیگر به خدمت بگیرند. با این حال فارغ از بازیکنان مدنظر این باشگاه برای جابجایی زمستانی، موضوع اصلی بازیکنانی است که احتمالا در لیست نیم فصل دوم پرسپولیس حضور نداشته باشند.

باشگاه پرسپولیس اما گفته می شود برای اولین طی سالیان اخیر برنامه ویژه ای برای این موضوع دارد و قصد دارد لیست مازاد خود را در جابجایی زمستانی به صورت معاوضه با بازیکنان مدنظر مطرح کند تا از این حیث به خواسته خود برای جذب بازیکنان مدنظر نیز نزدیک شود.

با این حال این مساله نیازمند این خواهد بود که ابتدا سه بازیکن مدنظر این باشگاه و یحیی گل محمدی برای خروج به توافق برای حضور در باشگاه مقصد برای سهولت انتقال بازیکن مدنظر پرسپولیس دست یابند و از سوی دیگر نیز باشگاه مقصد نیز این بازیکنان را در راستای انتقال بازیکن خود به پرسپولیس بخواهد.

در شرایط کنونی اما سه بازیکن پرسپولیس برای حضور در جابجایی زمستانی و لیست خروج این باشگاه و کادرفنی به جمع بندی رسیده است. سه بازیکنی که در پست دفاع، هافبک و مهاجم حاضر هستند و جزو بازیکنان صاحبنام و باتجربه تیم نیز محسوب می شوند.

این سه که البته در این فصل فرصت کمتری برای بازی به دست آورده اند، در نهایت در صورتی که باشگاه به توافق لازم برای جذب بازیکنان مدنظر خود دست یابد، در لیست نهایی خروج و معاوضه پرسپولیس قرار خواهند گرفت و سرنوشت آنها را از جمع سرخپوشان جدا خواهد کرد.

تراکم خط میانی پرسپولیس با حضور مهدی ترابی باعث خروج قطعی یکی از هافبک های تیم شده است و از سوی دیگر عدم برآورده شدن انتظارات از سوی یکی دیگر از مهاجمان نیمکت نشین این تیم، او را نیز در این لیست قرار داده است. مدافع مدنظر یحیی برای خروج از تیم نیز طی این فصل فرصت چندانی برای بازی به دست نیاورده تا جمع بندی برای خروج این سه از لیست به قطعیت برسد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 اسفند 1399 بروزرسانی: 16 اسفند 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1432

به "سه ستاره پرسپولیس؛ برگ برنده یحیی برای جابجایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه ستاره پرسپولیس؛ برگ برنده یحیی برای جابجایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید