علی نژاد: فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد

به گزارش مجله تانی بای، مجمع عمومی سالیانه فدراسیون نجات غریق و غواصی امروز به ریاست مهدی علی نژاد معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان و با حضور ایلخان نوری رئیس فدراسیون و سایر اعضاء مجمع به صورت وبینار برگزار شد.

علی نژاد: فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد

از پروفایل ما bestcanadatours دیدن نمایید.

به گزارش مجله تانی بای، در این مجمع که ریاست آن را مهدی علی نژاد برعهده داشت، پیمان فخری رییس مرکز نظارت بر تیم های ملی به عنوان نماینده کمیته ملی المپیک و علیرضا خسروی مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون ها نیز حضور داشتند.

مجمع عمومی فدراسیون نجات غریق و غواصی در حالی برگزار گشت که تعدادی از اعضای مجمع از جمله نماینده داوران، مربیان و ورزشکاران در این جلسه حضور داشتند و روسای هیات های استانی به صورت آنلاین این مجمع را دنبال می کردند.

این مجمع به منظور بررسی عملکرد فدراسیون در سال گذشته و تصویب برنامه های سال جاری برگزار گشت که ضمن ارائه آن توسط ایلخان نوری رئیس فدراسیون به مجمع، مورد تأیید اعضا قرار گرفت.

همچنین در ادامه مجمع امیر رامشی سرپرست خزانه داری فدراسیون و مرتضی کوهی بازرس فدراسیون، گزارش خود را ارائه کردند که مورد تایید اعضا قرار گرفت.

مهدی علی نژاد معاون ورزش حرفه ای و قهرمانی وزارت ورزش و جوانان، با اشاره به عملکرد و درآمدزایی فدراسیون در سال 98 گفت: در سال گذشته درآمد در این فدراسیون 3 برابر شده که جای تشکر و قدردانی دارد.

رئیس مجمع فدراسیون نجات غریق و غواصی اضافه نمود: فدراسیون منابع درآمدی جدیدی ایجاد کرده و مجموعه فدراسیون به گونه ای عمل کرده اند تا از فدراسیون هایی باشد که نه تنها بدهی نداشته بلکه بتواند با خرید دو ملک ایجاد سرمایه هم بکند. به همین دلیل، عملکرد فدراسیون جای تشکر و قدردانی دارد.

علی نژاد با اشاره به وظیفه فدراسیون نجات غریق و غواصی گفت: فدراسیون با محور امنیت و سلامت مردم و ورزشکاران مسئولیت بسیار سنگینی دارد.

وی اضافه نمود: جنس این فدراسیون با دیگر فدراسیون ها متفاوت است. این فدراسیون علاوه بر پرداختن به ابعاد آموزش، قهرمانی و همگانی به مقوله ورزش های تفریحی که مختص غواصی است، می پردازد که در این زمینه هم پیروز عمل کرده است.

علی نژاد با مثبت ارزیابی کردن فدراسیون شرح داد: با اعتماد کردن به نوری به عنوان یک مدیر جوان که فکر می کنم تجربه خوبی بود، شاهد جهش ویژه در این فدراسیون هستیم.

وی ادامه داد: هرجا به جوانان اعتماد کردیم شاهد جهش قابل توجه ای بودیم. با توجه به تکنولوژی که گسترش جهانی پیدا کرده و موجب کاهش تفاوت نسل ها شده نشان از آن دارد که جوان ها بهتر می توانند خود را با این تکنولوژی پیش ببرند. نوری از جنس این رشته و فدراسیون است.

علی نژاد در پایان تاکید کرد: تلاش ما و مجموعه فدراسیون باید به مقوله ای معطوف شود که حتی یک نفر در اماکن آبی دچار حادثه نشود. برای این کار باید بحث آموزش جدی دنبال شود و اطلاع رسانی و آگهی بخش به مردم نیز از جمله موارد دیگری است که در استفاده از اماکن آبی ضروری است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 4 مهر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1108

به "علی نژاد: فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "علی نژاد: فدراسیون نجات غریق و غواصی بدهی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید