فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 1396

به گزارش مجله تانی بای، فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج میزان (Libra)
  • ماه در موقعیت برج جدی (Capricornus)

فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 1396

فروردین

امروز می تواند روز آرامی برای شما و عشقتان باشد و می توانید همراه با هم به موفقیت های گذشته تان و اهدافی که برای آینده دارید فکر کرده و به صحبت و مشورت بپردازید. این که تصور درست و واضحی از گذشته داشته باشید برای یک نتیجه گیری صحیح و برنامه ریزی موثر از اهمیت بسکمک برخوردار است. اگر در کنار خانواده تان زندگی می کنید امشب فرصت خوبی خواهد بود برای این که به فعالیت هایی بپردازید که همه اعضای خانواده از انجام آنها لذت می برند و در کنار هم وقت بگذرانید. موبایل هایتان را کنار بگذارید یا حتی خاموش کنید، اگر می خواهید این ساعات خوش را یک جا ثبت کنید هم به جای دوربین موبایلتان از یک دوربین عکس برداری استفاده کنید !

اردیبهشت

اگر از کسی دلخور هستید اجازه ندهید ناراحتیتان کنترل رفتارتان را از دست شما خارج کند و یادتان باشد رفتارتان می تواند اوضاع را به گونه ای تغییر دهد که هر چقدر هم پشیمان شوید نتوانید رفتار بد خود را جبران کنید. کمی دست نگه دارید تا از تمام جوانب ماجرا آگاه شوید. امروز شما عشق شدیدی نسبت به شریک عاطفیتان در خود احساس می کنید و یک دیدار غیر مترقبه می تواند فرصت بیان احساسات شما را فراهم کرده و حتی رابطه شما را بهم نزدیک تر کند. البته به شما توصیه می شود که زیاده روی نکنید، در غیر این صورت ممکن است احساساتی خلاف آنچه انتظارش را دارید در طرف مقابلتان ایجاد کرده و نتیجه معکوس بگیرید .

خرداد

اگر با مسئله ای که امروز پیش رویتان قرار گرفته است با پشتکار و اراده روبرو شوید به زودی پیشرفت قابل توجهی را در کارهایتان مشاهده خواهید کرد. امروز ناگهانی شخصی سرزده به دیدارتان خواهد آمد و احساسات ضد و نقیضی را در شما ایجاد خواهد کرد. از طرفی از دیدن او مسرور هستید و از طرفی دیگر هم انتظار آمدن مهمان را نداشته اید و نه آمادگی لازم را دارید و نه با وجود این همه کاری که در لیست کارهای روزانه تان قرار گرفته است وقت کافی دارید تا آنطوری که دلتان می خواهد با این شخص وقت بگذرانید. از نزدیکانتان بخواهید به شما کمک کنند و کارهای که لزومی ندارد حتما توسط شما انجام شوند را به عهده بگیرند تا بتوانید از بودن در کنار این مهمان ناخوانده اما عزیز لذت ببرید .

تیر

مدتی است که از وزن ایده آل خود فاصله گرفته اید و احساس می کنید رعایت یک رژیم غذایی سالم و داشتن برنامه منظم ورزشی هدفی سخت و امکان ناپذیر است، اما اگر تمام تلاش خودتان را بکنید مطمئن باشید زحماتتان بی نتیجه نخواهند ماند. با کمی مطالعه می توانید غذاهای رژیمی و در عین حال خوشمزه ای را یاد بگیرید و فعالیت های ورزشی خود را با تفریح همراه کرده و از آن لذت ببرید. در نظر داشته باشید که امروز همان طور که می توانید عادت های مثبت در خود به وجود بیاورید، به سادگی ممکن است تحت تأثیر انرژی های منفی نیز قرار بگیرید، پس تا جایی که می توانید خودتان را از افراد منفی نگر دور نگه دارید .

مرداد

شما احساس می کنید که تمامی اطلاعات لازم برای دریافت تصیمی بسیار مهم را در دست دارید و کمی عجولانه می خواهید در این باره اقدام کنید. بهتر است کمی دندان روی جگر بگذارید و تا مانی که اطلاعات خود را تکمیل نکرده اید دست به کار نشوید. امروز شما سرشار از احساسات عاشقانه هستید، ولی در طول روز دور و برتان حسابی شلوغ خواهد بود و هیچ فرصتی برای این که این همه عشق و احساسات را نسبت به کسی که دوست دارید ابراز کنید نخواهید داشت. کمی صبور باشید، تا بعد از ظهر امروز فرصتی که در انتظارش هستید را به دست خواهید آورد و می توانید هرچقدر دلتان می خواهد او را در کلمات و نگاه های عاشقانه خود غرق کنید .

شهریور

شاید امروز مجبور باشید نقش پرستار را بازی کنید. شاید عشقتان، یکی از اعضای خانواده تان و یا حتی یکی از دوستانتان به شما بگوید که حالش خوب نیست و شما زمان زیادی را صرف مراقبت از او خواهید کرد و هر کاری که از دستتان بربیاید انجام خواهید داد تا حالش بهتر شود. راستش را بخواهید لازم نیست بیش از اندازه خودتان را خسته کنید، در واقع عامل های روانی پشت این جریان هستند و این فرد از روی حسادت به خاطر توجهی که به دیگران دارید می خواهد توجه شما را به خودش جلب کند. البته این می تواند تلنگری برای شما باشد و به شما یادآوری کند که این فرد به محبت و توجه شما نیاز دارد .

مهر

عدم موفقیت اخیرتان در به دست آوردن نتایجی که انتظار داشته ایدباعث شده است که نسبت به اهداف خود دلسرد و نا امید شوید. باید این نکته را به شما متذکر شویم که سخت در اشتباهید و در واقع شما در جهت درست برای رسیدن به موفقیت قرار دارید و سنگ هایی که در راهتان هستند به زودی تبدیل به شن ریزه هایی بی اهمیت خواهند شد. بهتر است به جنبه مثبت شرایط موجود نگاه کرده و سعی کنید از مسائلی که برایتان به وجود آمده اند به چشم درس زندگی و فرصتی برای افزایش بینش و خرد خود نگاه کنید. شما تمام حواس خود را روی مسائل مادی متمرکز کرده اید، بد نیست نگاهی هم به درونتان بیندازید و معنویات را نیز در نظر داشته باشید .

آبان

امروز شما در یک اختلاف به بن بست رسیده اید و احساس می کنید باید به طور جدی در این رابطه اقدام کنید. شما میل شدیدی به حفظ ثبات در زندگی خود احساس می کنید، اما در کمال ناراحتی می دانید که دارید احساسات خود را برای حفظ هماهنگی در روابط شخصی و کسب و کارتان سرکوب می کنید و نادیده می گیرید. شما باید کمی کوتاه بیایید، زیرا نمی توانید توهمی که شما را به این شرایط کشانده است را ادامه دهید. مجرد ها خودشان را برای غافلگیر شدن در این روزها آماده کنند، ممکن است عشق قدیمی شما به سراغتان بیاید و یا یک نفر که فکرش را هم نمی کنید در انتظار عشق و توجه شما باشد .

آذر

امروز رویاهای قدیمی و توهمات مداوم شما با به وجود آمدن فرصت هایی جدید که به ایده ها و افکار شما اجازه تحرک می دهند به خاتمه خواهند رسید. احساس مسروری و انرژی زیادی که در درون خود احساس می کنید به تمام اعضای خانواده تان نیز انتقال پیدا خواهد کرد. به نظر می رسد که دوره از زندگی شما به خاتمه رسیده و آماده اید تا فصل جدیدی را آغاز کنید. با این همه ممکن است احساس تردید نسبت به خودتان و توانایی هایتان در به انجام رساندن مسئولیت هایی که به عهده گرفته اید هر از گاهی هوای آفتابی دلتان را ابری کند، اجازه ندهید این احساس بی اساس اثر منفی روی شما گذاشته و حال خوبتان را از شما بگیرد .

دی

شما در حال حاضر به دنبال هدف بزرگی هستید و خوشبختانه منابع و انرژی لازم برای رسیدن به آن را در اختیار دارید. با این همه هرچند خودتان را پر انرژی و آماده برای حرکت احساس می کنید تضاد بین اهداف واقع گرایانه و رویاهای مبهمتان نوعی تردید و دودلی در شما ایجاد کرده است. اگر نسبت به تصمیمی که این اواخر گرفته اید دچار تردید شده اید کمی دست نگه دارید، تا چند روز دیگر خیالتان از بابت آن راحت خواهد شد. برای بالاتر بردن انرژی و انگیزه خود سعی کنید با دوستانی که از شما حمایت می کنند ارتباط برقرار کنید. قرار است طی یکی دو ماه آینده به منظور ادامه تحصیلات و یا به دلیل مسائل کاری به سفر بروید؟ این سفر با موفقیت بسکمک همراه خواهد بود !

بهمن

اکنون اصلا زمان خوبی برای گول زدن خودتان نیست، به ویژه اگر پای مسائل اقتصادی حل نشده در میان باشد. شاید شما قصد داشته اید تفکرات و باورهای ایده آل گرایانه خود را همان طوری که هستند حفظ کنید، اما حالا باید با حقیقت روبرو شده و بپذیرید که با تغییر یافتن شرایط این ارزش ها نیز باید به تعادل رسیده و تغییر پیدا کنند. حس ششم قوی و اراده تان دارند شما را به استفاده از راه های نا متعارف برای کسب درآمد تشویق می کنند، بهتر است در این رابطه با یک مشاور مسائل اقتصادی و یا یک شخص حرفه ای دیگر مشورت کرده و تمام اطلاعات لازم را به دست بیاورید تا مبادا کاری خلاف قانون انجام داده و برای خودتان دردسر درست کنید .

اسفند

این روزها در رابطه با آینده کاری خود بسیار هیجان زده هستید، اما در کنار آن یک جور احساس نگرانی ناشی از عدم اطمینان در رابطه با چگونگی انجام وظایف و مسئولیت هایتان شما را اذیت می کند. اجازه ندهید ترس از قضاوت های دیگران روی شما و عملکردتان تأثیر بگذارد و با همه و مهمتر از آن با خودتان صادقانه رفتار کنید و خود واقعیتان باشید. شما دوست دارید در رابطه عاطفیتان استقلال خودتان را حفظ کنید و احساس می کنید طرف مقابلتان دارد از حد و حدودی که شما برای رابطه تان تعیین کرده اید فراتر می رود و همین باعث شده که ارزش رابطه تان را در ذهن خود زیر سوال ببرید. در مورد این موضوع با طرف مقابلتان با صراحت تمام صحبت کنید.

منبع: setare.com
انتشار: 1 بهمن 1399 بروزرسانی: 1 بهمن 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1342

به "فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه چهارشنبه 5 مهر 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید