فعال شدن سامانه برگزاری آزمون جبرانی اصلح برای درج اطلاعات از 11 اسفند

به گزارش مجله تانی بای، تهران (پانا) - مسئول برگزار نماینده آزمون اصلح، از فعال شدن سامانه برگزاری آزمون جبرانی اصلح از فردا دوشنبه 11 اسفند ماه اطلاع داد و گفت که مهارت آموزان می توانند با مراجعه به سایت آزمون های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان و با وارد کردن کد ملی و شماره دانشجویی خود به عنوان کد کاربری و رمز عبور نسبت به درج اطلاعات خود اقدام نمایند.

فعال شدن سامانه برگزاری آزمون جبرانی اصلح برای درج اطلاعات از 11 اسفند

به گزارش روابط عمومی دانشگاه فرهنگیان، کچوئیان، مسئول برگزار نماینده آزمون اصلح از برگزاری آزمون کتبی جبرانی اصلح روز سه شنبه 12 اسفند ماه جاری اطلاع داد.

کچوئیان، خطاب به مهارت آموزان مشمول این آزمون اعم از مهارت آموزان ورودی سال 98 و افراد به جامانده از فرآیند ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای سال های گذشته توضیح داد: لازم است روز دوشنبه یازدهم اسفند ماه از ساعت 14 تا 19 با مراجعه به سایت آزمون های الکترونیکی دانشگاه فرهنگیان به نشانی azmoon.cfu.ac.ir با وارد کردن کد ملی و شماره دانشجویی خود به عنوان کد کاربری و رمز عبور نسبت به درج اطلاعات اقدام نمایند.

مسئول برگزار نماینده آزمون اصلح تاکید نمود: مهارت آموزان پس از درج اطلاعات با دریافت فایل سه سناریوی آزمون و مطالعه و آنالیز کامل آن آمادگی لازم را به منظور جوابگویی به سؤالات احتمالی ذیل سناریوها کسب خواهند کرد.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، مسئولیت مراجعه نکردن به سایت آزمون در زمان مقرر و انجام نشدن هریک از مراحل تست ورود و دریافت سناریوها را برعهده شخص مهارت آموز دانست و توضیح داد: مهارت آموزان با دریافت این فایل و مطالعه و آنالیز آن می توانند با تسلط کامل جوابگوی سؤالات سناریو محور در آزمون کتبی جبرانی باشند.

این مقام مسئول، از اختصاص زمان مناسب برای مطالعه فایل مذکور سخن گفت و یادآور شد: در جلسه آزمون، قبل از ورود به بخش سؤالات مربوط به سناریوها، فرصتی مناسب برای مطالعه فایل اختصاصی، پیش بینی شده است. بنابراین حین جوابگویی به سؤالات مربوط به هر سناریو، زمانی برای مراجعه به سناریوها در اختیار ندارند.

کچوئیان، در ادامه گفت: چنان چه فرد یا افرادی پیروز به ورود به سامانه آزمون نشوند باید به وسیله ارسال پیغام و یا تماس با شماره تلفن نماینده مرکز هوشمندسازی استان مربوطه، مراتب را پیگیری و از تماس با شماره تلفن های سازمان مرکزی خودداری نمایند.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، با اشاره به فعال بودن سامانه آزمون از ساعت 2 بعد از ظهر فردا دوشنبه گفت: فرایند آزمون، صبح روز سه شنبه ساعت 9 صبح آغاز می گردد. بنابراین مهارت آموزان پس از اطمینان از ورود نهایی به سایت می توانند وارد سامانه آزمون شوند.

مسئول برگزار نماینده آزمون جبرانی اصلح تاکید نمود: اگر مهارت آموزان با تاخیر و پس از زمان آغاز بخش نخست آزمون کتبی وارد سامانه شوند، زمان مورد نظر ذخیره نشده و تغییری در زمان بسته شدن آن بخش از آزمون هم صورت نخواهد گرفت.

عضو هیات رئیسه دانشگاه فرهنگیان، یادآور شد: با توجه به این که 5 دقیقه پس از آغاز هر بخش آزمون کتبی، امکان ورود مهارت آموزان به سامانه وجود نخواهد داشت الزامی است شرکت نمایندگان در آزمون روز قبل از برگزاری آزمون، از تمهیدات پیش بینی شده برای ورود با کیفیت به جلسه آزمون، اطمینان کامل را کسب و در آغازین صبح روز سه شنبه نیز پس از اطمینان از اتصال به سامانه آزمون به هنگام آغاز آزمون وارد سامانه شوند.

کچوئیان، توضیح داد: با اقدامات و تمهیدات از قبل معین شده بدیهی است، مرکز سنجش دانشگاه فرهنگیان در قبال نحوه ورود و کیفیت اتصال اینترنتی مهارت آموزان و تأخیر در ورود به سایت، عهده دار هیچ گونه مسئولیتی نخواهد بود.

دبیر شورای تخصصی نظارت دانشگاه فرهنگیان، در انتها با اشاره به محرمانه بودن سؤالات آزمون کتبی ارزشیابی صلاحیت های حرفه ای و تهیه شدن این سؤالات با هزینه وزارت آموزش و پرورش و دانشگاه فرهنگیان تاکید نمود: در اختیار قراردادن این سؤالات به وسیله سامانه مجازی آزمون، صرفا برای جوابگویی شخص مهارت آموز است. بنابراین هر گونه نشر کلی و جزئی سؤالات، حتی در حد یک سؤال و در گروه های کوچک، به منزله جرم تلقی و علاوه بر سلب حقوق ذکر شده، علیه فرد خاطی اقدامات قضائی لازم نیز انجام خواهد شد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 24 فروردین 1400 بروزرسانی: 24 فروردین 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1511

به "فعال شدن سامانه برگزاری آزمون جبرانی اصلح برای درج اطلاعات از 11 اسفند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعال شدن سامانه برگزاری آزمون جبرانی اصلح برای درج اطلاعات از 11 اسفند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید