مسافران برگشت خورده ایران ایرتور چه شدند؟

به گزارش مجله تانی بای، صبح امروز ساعت 7:45 پرواز تهران-مشهد ایران ایرتور با مشکل نقص فنی در یکی از موتورهای هواپیما روبرو شد و نهایتا خلبان این پرواز تصمیم گرفت تا با فرودی اضطراری مجددا به مهر آباد برگردد.

مسافران برگشت خورده ایران ایرتور چه شدند؟

به گزارش مجله تانی بای، در پی این فرود اضطراری و بروز این مشکل که حدود 155 نفر مسافر مشهد مقدس در فرودگاه مهر آباد بلاتکلیف ماندند، برای پیگیری مشکل پیش آمده به سراغ مسئولان سازمان هواپیمایی کشوری و این شرکت هواپیمایی رفتیم.

رضا جعفرزاده - سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری- گفت: بر اساس آخرین گزارشات رسیده خلبان هواپیما پس از شروع پرواز به این نتیجه می رسد که یکی از موتورهای هواپیما دچار نقص فنی شده و به خاطر حفظ ایمنی پرواز و بر اساس تجربه خود به فرودگاه مهر آباد بر می گردد و در واقع فرود اضطراری این هواپیما به خاطر حفظ جان مسافران و رعایت استانداردهای پروازی بوده است.

رضایی -مدیر روابط عمومی ایران ایرتور- نیز در پاسخ به این سوال که تکلیف مسافران بازگردانده شده به مهرآباد و هواپیمای مورد نظر چه شده است به مجله تانی بای گفت: اکثر مسافرانی که به مهر آباد برگشتند بلیت خود را ابطال کرده و طبق قانون بهای بلیت پروازشان به آن ها بازگردانده شد و هر یک از آن ها که درخواست اعزام مجدد داشتند با پرواز بعدی این شرکت راس ساعت 10:40 به مقصد مشهد مقدس حرکت کردند.

وی اضافه کرد: هواپیمای MD مورد نظر نیز از زمان فرود اضطراری تا کنون در حال تعمیر است و به زودی به خط پروازی بر می گردد و با توجه آخرین اطلاعات رسیده صبح فردا اولین پرواز خود را انجام می دهد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 284

به "مسافران برگشت خورده ایران ایرتور چه شدند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسافران برگشت خورده ایران ایرتور چه شدند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید