معاون سازمان صدا و سیما: مزدک میرزایی سر کارش در تلویزیون برگردد

به گزارش مجله تانی بای، ده روز پس از اعلام خبر مهاجرت مزدک میرزایی با هدف همکاری با یک شبکه ماهواره ای فارسی زبان مرتضی میرباقری معاون سیما با ابراز تاسف از رفتن این مجری و گزارشگر فوتبال، این اتفاق را یک اشتباه استراتژیک دانسته و خواهان بازگشت او به تلویزیون برای کار شده است.

معاون سازمان صدا و سیما: مزدک میرزایی سر کارش در تلویزیون برگردد

معاون سیما در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر موضع صداوسیما در قبال رفتن گزارشگران و مجریان این رسانه با اشاره به ماجرای مهاجرت مزدک میرزایی، گفت: کاری که آقای مزدک میرزایی انجام داد، نه اتفاقی عام است و نه حرفه ای.

این مدیر ارشد صدا و سیما با ابراز تاسف از رفتن مزدک میرزایی گفت: واقعا رفتن ایشان به دلیل نبودن کار اساسی در حوزه ورزش و این قبیل مسائل نمی تواند باشد. این یک اشتباه استراتژیک است که آقای میرزایی مرتکب شده است. به هیچ وجه، هر جوری که نگاه کنید، به صلاح نبود که ایشان چنین تصمیمی بگیرد، آن هم در یک شبکه ای که عنادش با مردم ایران روشن است؛ یعنی کسی بخواهد تفکر وهابیت و عربستان سعودی را در یک چنین موقعیتی ترویج کند. این از فهم کم سیاسی ایشان است؛ چراکه مزدک میرزایی آدم سیاسی نبود.

میرباقری گفت: ما علاقه مند به این هستیم که مزدک میرزایی واقعا به کارش برگردد و سر کارش قرار بگیرد. شرایط کاری هم برای ایشان کاملا فراهم است.

او با رد آنچه خروج بعضی مستندها از آرشیو صداوسیما توسط مزدک میرزایی عنوان می گردد، شرح داد: ایشان قرار بوده است برنامه ای برای ما بسازد. اگر واحد آرشیو صدا و سیما را هزار در نظر بگیریم، ایشان یک هزارم درصد هم نبردند.

9410

منبع: آی سینما
انتشار: 14 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 217

به "معاون سازمان صدا و سیما: مزدک میرزایی سر کارش در تلویزیون برگردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون سازمان صدا و سیما: مزدک میرزایی سر کارش در تلویزیون برگردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید