کالدرون: 16 بازیکن آماده می خواهم که 5 نفر از آنها روی نیمکت می نشینند، بدون هیچ بهانه ای باید فصل را با پیروزی آغاز کنیم

به گزارش مجله تانی بای، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از آمادگی کامل این تیم برای شروع نوزدهمین دوره لیگ برتر خبر داد و گفت، سرخپوشان در گام نخست باید پارس جنوبی جم را شکست دهند.

کالدرون: 16 بازیکن آماده می خواهم که 5 نفر از آنها روی نیمکت می نشینند، بدون هیچ بهانه ای باید فصل را با پیروزی آغاز کنیم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرنگاران، گابریل کالدرون قبل از شروع تمرین امروز (یکشنبه) تیم فوتبال پرسپولیس در جمع خبرنگاران گفت: خیلی خوشحالم از شرایط تیم و از عملکرد بچه رضایت کامل دارم. آشنایی خوبی بین ما به وجود آمده است و برای بازی اول کاملاً آماده هستیم.

وی درباره وضعیت کنعانی زادگان و شایعه حضورش در لیست مازاد پرسپولیس یادآور شد: نه، این خبر شایعه است.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره اینکه قصد دارد از بین کنعانی زادگان و سیدجلال حسینی کدام یک را در ترکیب اصلی قرار دهد، گفت: ما سه مدافع خیلی خوب و بین المللی در تیم مان داریم که در این لیگ فرسوده به همه آنها نیاز مبریم داریم، مخصوصاً اینکه سیدجلال، بازیکنی پا به سن گذاشته است. در کنار این مسئله ممکن است مدافعان ما محروم و مصدوم شوند و حتماً لازم است که سه دفاع خوب داشته باشیم. کنعانی زادگان بازیکن ملی پوش و جوان تیم است که حتماً برای آینده پرسپولیس لازم است. ما از این مدافعان به تناوب در ترکیب اصلی استفاده خواهیم کرد. ممکن است در بازی اول یکی از آنها روی نیمکت باشد و در بازی بعدی نفری دیگر. در هر صورت ما 16 بازیکن آماده می خواهیم که پنج نفر آنها روی نیمکت خواهند نشست. در هر بازی باید این نفرات آماده باشند تا بیشترین کارایی را داشته باشند. با توجه به طولانی بودن فصل از تمام نفراتی که داریم استفاده خواهیم کرد. همه چیز برای شروع خوب لیگ آماده است. البته من مانده ام چرا هنوز فصل شروع نشده چنین سؤالات حاشیه ای می پرسید!

کالدرون با اشاره به حضور جونیور براندائوی برزیلی در تهران شرح داد: قرار است این بازیکن ساعت 1:40 بامداد فردا (دوشنبه) وارد ایران شود. او فردا تست های پزشکی را پشت سر می گذارد و در صورت پیروزیت در این تست ها، بعد از کمی استراحت به خاطر سفر طولانی اش، از روز چهارشنبه با تیم تمرین می کند.

وی راجع به اینکه آیا در جریان حواشی پیرامون مدیریت ایرج عرب در باشگاه پرسپولیس هست یا نه، بیان نمود: نه، من در جریان این موضوع نیستم. کلاً چون رسانه ها با زبان فارسی به این مسائل می پردازند، من در جریان حواشی قرار نمی گیرم و نمی خواهم هم بدانم. من کنار تیمم هستم و از شرایط آن رضایت دارم. حواشی روی تیم ما تأثیر منفی نخواهد گذاشت و کارمان را پیش خواهیم برد.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این پرسش که آیا او از امکانات باشگاه پرسپولیس رضایت دارد یا نه، گفت: بله، ورزشگاه شهید کاظمی تجهیزات خیلی خوبی دارد. کلاً تیم های بزرگ امکانات خوبی هم دارند و پرسپولیس هم از این قاعده مستثنی نیست.

کالدرون درباره دیدار تیمش مقابل پارس جنوبی در هفته اول لیگ نیز اعلام کرد: به هرحال بازی اول در هر تورنمنتی سخت است. اول اینکه باید بگویم ما باید تحت هر شرایطی فصل را با برد شروع کنیم و هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست. بازی روز پنجشنبه مهمترین بازی سال برای حریف ما خواهد بود و آنها برای این بازی اصلاً تحت فشار نیستند، از این جهت که باخت در چنین دیدار بزرگی برای تیم پارس نتیجه ای عادی می تواند باشد و برد هم یک اتفاق بزرگ، اما ما حق باخت نداریم و این مسئولت مان را سنگین می کند. با تمام احترامی که برای تیم پارس جنوبی قائلم ما در این بازی پیروز خواهیم شد و راهی غیر از آن نداریم.

وی در این باره اضافه کرد: ما سعی می کنیم در کنار اینکه نتیجه لازم را می گیرم، زیبا هم بازی کنیم. از شرایط تیمم راضی هستم و کارهایی را که باید در تمرینات انجام می دادیم، پشت سر گذاشته ایم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در واکنش به این موضوع که سطح توقع از تیم پرسپولیس خیلی بیشتر از تیم های دیگر است، گفت: بله، من برای همین کار اینجا هستم. وقتی ما سه سال قهرمان شده ایم همه تیم ها تلاش می کنند که برای چهارمین بار این اتفاق رخ ندهد. ما اما تلاش کرده و می کنیم که این قهرمانی برای چهارمین بار تکرار شود. مطمئن باشید پرسپولیس تیمی خواهد بود که فوتبال زیبایی را ارائه خواهد داد.

کالدرون در مورد اینکه مهاجم خارجی مدنظرش دیر به پرسپولیس ملحق خواهد شد و چه تضمینی است که او در فوتبال ایران پیروز باشد، گفت: بله، موافق نظر شما هستم که مهاجم مان را دیر جذب کردیم. به هرحال با بودجه ای که در اختیارمان بود، توانستیم جونیور را به خدمت بگیریم. مسلماً جذب بازیکن بزرگ و مطرح رقم سنگینی را می خواست. البته که من اطمینان می دهم جونیور راندمان خوبی را در فوتبال ایران خواهد داشت.

وی در سرانجام درباره وضعیت رادوشویچ و اینکه آیا او می تواند جانشین خوبی برای بیرانوند باشد یا نه، شرح داد: بیرانوند جایگزین ندارد، چرا که واقعاً در آسیا بهترین است. البته رادوشویچ هم بازیکن مهمی برای تیم ماست و در بازی های محبت آمیز راندمان خوبی داشته است. او در بازی هفته اول فرصت خوبی دارد تا خودش را نشان دهد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 شهریور 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 233

به "کالدرون: 16 بازیکن آماده می خواهم که 5 نفر از آنها روی نیمکت می نشینند، بدون هیچ بهانه ای باید فصل را با پیروزی آغاز کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کالدرون: 16 بازیکن آماده می خواهم که 5 نفر از آنها روی نیمکت می نشینند، بدون هیچ بهانه ای باید فصل را با پیروزی آغاز کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید