میشل اوباما، ترامپ را به یک پدر مطلقه توصیف کرد

به گزارش مجله تانی بای، بانوی نخست سابق آمریکا به انتقاد از رئیس جمهوری آمریکا پرداخت و وی را به یک پدر مطلقه توصیف کرد که اتهاماتی علیه وی مطرح شده است.

میشل اوباما، ترامپ را به یک پدر مطلقه توصیف کرد

به نوشته روزنامه ایندیپندنت، میشل اوباما، همسر باراک اوباما، رئیس جمهوری سابق آمریکا با کنار هم قرار دادن نحوه عملکرد دولت دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با دولت شوهرش، از بابت تصمیم ترامپ در تغییر اساسی میراث ریاست جمهوری اوباما اظهار ناامیدی کرد و ادامه داد: تصمیمات ترامپ درباره خدمات درمانی مرا به شدت عصبانی کرد.

میشل اوباما در جریان یک مصاحبه طولانی که روز یکشنبه و درباره کتاب شدن در لندن انجام شد، بدون ذکر نامی از ترامپ چندین بار به انتقاد از عملکرد وی پرداخت و گفت: برای هرکسی که با باراک اوباما مشکل دارد، باید بگویم که ابتدا فکر کنید که ما با چه کسی مشکل داریم. هرگز هیچ شکایتی وجود نداشته است.

وی آمریکا در دوران ریاست جمهوری ترامپ را به یک نوجوان تشبیه کرد و ادامه داد: ما از یک خانواده جدا شده می آییم و تا حتی ناامید هستیم. بعضی اوقات شما شنبه و یکشنبه های خود را با یک پدر مطلقه می گذرانید. تا حدی احساس شادی دارید اما بعداً بیمار می شوید. این دقیقاً همان حالتی است که امروز آمریکا گرفتارش شده است. ما با یک پدر مطلقه زندگی می کنیم.

میشل اوباما که 27 سال است با باراک اوباما ازدواج نموده گفت که پیش از ورود به کاخ سفید بسیار متفاوت بود و خودشان را یک خانواده عادی توصیف نموده که پس از ورود به واشنگتن هرگز زمانی برای تطبیق با فضای تأیید شده سیاسی نداشتند.

وی ادامه داد: ما همواره خودمان بودیم. ریاست جمهوری هرگز خود شما را تغییر نمی دهد بلکه این که شما چه کسی هستید را آشکار می نماید. این دقیقاً مثل شنا کردن در یک اقیانوس با امواج بزرگ است. اگر شناگر قابلی نباشید، نمی توانید در میانه یک موج عظیم شنا کردن را یاد بگیرید.

میشل اوباما که دو سال قبل به همراه همسر و دو دخترش کاخ سفید را ترک گفته، همچنین گفته که تردیدی در این نداشته که در کتابش که بیش از 10 میلیون نسخه فروش رفته، درباره ترامپ صحبت کند. ، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 17 تیر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 142

به "میشل اوباما، ترامپ را به یک پدر مطلقه توصیف کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میشل اوباما، ترامپ را به یک پدر مطلقه توصیف کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید