نقشه زیرکانه پی اس جی برای گریز از پرداخت رقم انتقال دخه آ

به گزارش مجله تانی بای، تهران- خبرنگاران- باشگاه پاری سن ژرمن از داوید دخه آ گلر منچستریونایتد خواسته تا شیاطین سرخ را تا خاتمه قراردادش (ژانویه سال آینده) دست به سر نموده تا آنها ژانویه سال آینده به عنوان بازیکن آزاد با وی قراردادی پر و پیمانی را امضا نمایند.

نقشه زیرکانه پی اس جی برای گریز از پرداخت رقم انتقال دخه آ

شبکه فاکس اسپورتس روز یکشنبه نوشت: باشگاه منچستریونایتد به دردسر افتاده وداوید دخه آ دروازه بان این تیم در دو راهی تمدید قرارداد، از مقامات خواسته تا دستمزدی برابر با الکسیس سانچز به وی پرداخت نمایند.

و این نقطه برای شیاطین سرخ مشابه باتلاق است چرا که پاری سن ژرمن برای کشاندن مرد اسپانیایی به پاریس نقشه هایی در سر دارد.

براساس گزارش روزنامه دیلی اکسپرس، پاریسی ها از دخه آ خواسته اند تا یک سال دیگر در یونایتد بماند!

در حقیقت قهرمان لیگ یک فرانسه از دخه آ خواسته تا یونایتد را دست به سر نموده و در ژانویه 2020 با آنها (پی اس جی) پیش قرارداد امضا کند.

پی اس جی برای پرداخت رقم انتقال 60 میلیون پوندی گلر یونایتد کمی دو دل بوده و این در حالی است که آنها برای ماندن در حصار مقررات بازی جوانمردانه اقتصادی نیز تقلا می نمایند.

در نتیجه آنها با این ترفند قادر خواهند بود تا با توسل به پیش قرارداد ژانویه، مرد شماره یک اسبق اتلتیکو مادرید را به پارک دو پرنس بکشند.

در این بین، در صورتی که برنامه های پی اس جی مطابق برنامه پیش برود و دخه آ بتواند به عنوان بازیکن آزاد راهی فرانسه گردد آن گاه مالکان متمول پی اس جی با پاداشی بزرگ از وی استقبال خواهند کرد.

گزارش های پیشین حاکی از آن بود که دخه آ از بالانشینان در اولدترافورد خواسته تا شرایط دستمزدی وی را بهبود بخشیده و قرارداد جدید وی را با دستمزدی برابر با سانچز (پردر آمدترین بازیکن کنونی یونایتد) منعقد نمایند.

با این حال، اد وودوارد مدیر اجرایی تیم و همکاران وی تاکنون مقابل درخواست های دخه آ مقاومت نموده و این بدان معنا است که شماره یک چارچوب تیم ملی اسپانیا ژانویه سال آینده با تکیه بر پیش قرارداد می تواند به پی اس جی ملحق گردد.

باشگاه ها اغلب برای جذب اهداف نقل و انتقالاتی خود از چنین حربه ای استفاده می نمایند تا بازیکن مورد نظر را با قیمتی پایین تر و مناسب تر خریداری نمایند.

ورزشی**3991**9129

منبع: ایرنا
انتشار: 2 مرداد 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 167

به "نقشه زیرکانه پی اس جی برای گریز از پرداخت رقم انتقال دخه آ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نقشه زیرکانه پی اس جی برای گریز از پرداخت رقم انتقال دخه آ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید