از اندونزی، محمد خالوندی: رکورد خودم در دنیا را 2متر افزایش دادم

به گزارش مجله تانی بای، محمد خالوندی، دارنده مدال برنز بازی های پاراآسیایی جاکارتا گفت که در این مسابقات رکورد خود را در دنیا به اندازه دو متر افزایش داده است.

از اندونزی، محمد خالوندی: رکورد خودم در دنیا را 2متر افزایش دادم

به گزارش خبرنگار اعزامی مجله تانی بای از اندونزی، محمد خالوندی پس از کسب صندلی سوم بازی های پاراآسیایی جاکارتا در رشته پرتاب نیزه گفت: امروز توانستم بهترین رکوردهایم را بزنم. من امروز و در این رقابت ها، رکورد خودم در دنیا را دو متر جابه جا کردم، اما به طلا نرسیدم. امیدوارم این رکوردها برای بازی های بعدی انگیزه ای باشد تا بتوانم در پارالمپیک و مسابقات دنیای، عملکرد بهتری داشته باشم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا می توانستی مدال خوش رنگ تری کسب کنی یا خیر؟، گفت: پیش بینی می کردم که رکورد پایین تری ثبت کنم و فکر نمی کردم پرتاب هایم تا این حد بتواند رکوردها را جابه جا کند، اما وقتی بازی ها شروع شد و با انگیزه ای که گرفتم، 48 متر پرتاب کردم و رکورد خودم را در دنیا شکستم. محمد الوان پور: برای کسب مدال طلا از جان مایه گذاشتم

دارنده مدال برنز پرتاب نیزه پاراآسیایی توضیح داد: از کمیته ملی پارالمپیک و ریاست فدراسیون جانبازان و معلولین خواهش می کنم نگاه بهتر و حمایت های بیشتری به ماده ورزشی و کلاس های ما داشته باشند. سال آینده مسابقات دنیای را پیشِ رو داریم، می توانیم در همین کلاس، قهرمان و نایب قهرمان شویم و باز هم مدال های اصلی را برای ایران به دست بیاوریم. امیدوارم این دوستان با حمایت های خود باز هم به ما انگیزه بدهند تا بتوانیم بهترین رکوردها را بزنیم و باز هم برای ایران افتخار و مدال کسب کنیم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 29 بهمن 1397 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 26

به "از اندونزی، محمد خالوندی: رکورد خودم در دنیا را 2متر افزایش دادم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "از اندونزی، محمد خالوندی: رکورد خودم در دنیا را 2متر افزایش دادم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید