برای این پسربچه، همه سال زمستان است

به گزارش مجله تانی بای، خبرنگاران:برای این پسربچه، همه روزها مانند فصل زمستان سرد است و او باید حتی در تابستان هم با شال و کلاه در مدرسه حاضر شود.

برای این پسربچه، همه سال زمستان است

بدن آیدان اسمیت به دمای پایین حساسیت بسیار بالایی دارد. به همین دلیل تا کنون هیچ کس این پسر 7ساله را بدون کلاه، دستکش، شال و کاپشن ندیده است. حتی یک نسیم خنک ممکن است شوک شدیدی به آیدان وارد کرده و باعث مرگ او شود. اگر دمای محیط اطراف این پسر بچه فقط یک درجه از دمای بدنش کمتر شود، زخم هایی روی پوستش ظاهر می شود و کهیر می زند. همین بیماری عجیب باعث شده آیدان هیچگاه نتواند با دوستانش بازی کند، به تعطیلات برود و غذاهای سرد بخورد. او در این باره می گوید: نمی توانم با دوستانم بازی کنم و این موضوع به شدت مرا ناراحت می کند. با شروع فصل سرما همه چیز برایم به صورت کابوس درمی آید و شرایط زندگی به شدت برایم سخت می شود. یکی از علاقه مندی های آیدان شنا کردن است اما از آنجا که پیداکردن استخر با آب گرم کار مسئله ای است، این پسر مجبور شده به طور کامل علاقه به این ورزش را فراموش کند.

بیماری آیدان 4سال پیش و در زمانی مشخص شد که همراه با مادرش به نمایش هوایی رفته بود. در آنجا باد سردی می وزید که بدن آیدان واکنش آلرژیک شدیدی از خود نشان داد. از آن زمان تا کنون، بیش از 20پزشک متخصص این پسر را معاینه کرده اند اما از آنجا که این بیماری بسیار نادر است و فقط 6 نفر در انگلستان به آن مبتلا هستند، پزشکان اطلاعات کافی برای درمان آن در اختیار ندارند.

منبع: برترین ها
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1711

به "برای این پسربچه، همه سال زمستان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای این پسربچه، همه سال زمستان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید