حمله اسلام هراسانه به نمازگزاران در لندن

به گزارش مجله تانی بای، خبرگزاری خبرنگاران- نمازگزاران روز آدینه در مقابل مرکز اسلامی شرق لندن هدف حمله قرار گرفتند.

حمله اسلام هراسانه به نمازگزاران در لندن

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آناتولی، مهاجمان اسلام هراس در ساعات اولیه صبح در مقابل مرکز اسلامی ایلفورد در لندن به سوی نمازگزاران و مسجد تخم مرغ پرتاب کردند.

به گفته مسئولان مسجد این حمله توسط دوربین های مداربسته ضبط شده و کسی در این حمله آسیبی ندیده است.

در بیانیه مسجد آمده است: مسجد ما در مراسم نماز صبح هدف حمله مردانی سفیدپوست که سرهای خود را تراشیده بودند، نهاده شد. آنها به سوی مسجد و ما تخم مرغ پرتاب کردند. آنها سوار یک خودروی نقره ای رنگ بودند.

در ادامه این بیانیه آمده است: این یک حمله اسلام هراسانه بود و نشان می دهد که هنوز عنصر نفرت وجود دارد که باعث می گردد تا افرادی کوشش نمایند هر زمانی که می خواهند از فرصت استفاده نمایند و شانس خود را برای انجام چنین حملاتی امتحان نمایند. ما به همه تاکید داریم تا هشیار باشند.

مقام های لندن از جمله پلیس متروپلیتن و شورای محلی تحقیقاتی را در این باره انجام داده و در حال جستجو برای یافتن عاملان این حمله هستند. هنوز هیچ دستگیری ای در این رابطه انجام نشده و پلیس گشت های خود را در محل برای اجتناب از وقوع حملات مشابه بیشتر نموده است.

مقام های شورای شهری لندن و سیاستمداران این حمله را محکوم نموده و آن را واقعا ننگین و شرم آور خوانده و گفتند، چنین رویدادهایی نه تنها بر جامعه مسلمان بله بر جامعه انگلیس اثر می گذارد و بذر نفرت و تفرقه را در زمانی که جامعه احتیاج به وحدت دارد، می کارد.

پلیس متروپولیتن بیانیه ای را منتشر کرد و به نمازگزاران نسبت به احساس قوی روحیه جامعه اطمینان بخشید و این مساله را اعلام نمود که جنایات از روی انزجار تحمل پذیر نخواهد بود.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 8 خرداد 1400 بروزرسانی: 8 خرداد 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1591

به "حمله اسلام هراسانه به نمازگزاران در لندن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله اسلام هراسانه به نمازگزاران در لندن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید