دکمه نوشابه دونالد ترامپ سرجایش است!

به گزارش مجله تانی بای، دولت جدید بایدن هنوز رازهای منطقه 51 را فاش نکرده یا آنچه را که نیروی هوایی واقعاً درباره UFO (اشیای ناشناخته پرنده) می داند، تشریح نکرده است؛ اما دست کم در مورد راز ناپدید شدن دکمه نوشابه رژیمی که دونالد ترامپ، رئیس جمهور سابق آمریکا از آن برای سفارش نوشابه در دفتر بیضی شکل کاخ سفید استفاده می کرد، دست به شفاف سازی زده است. یک مقام کاخ سفید به پولیتیکو گفت این دکمه با نام رسمی دکمه راهنما، از بین نرفته، حتی اگر دیگر برای سفارش نوشابه های رژیمی مورد استفاده نباشد.

دکمه نوشابه دونالد ترامپ سرجایش است!

به گزارش خبرنگاران به نقل از ویک، دنیل لیپمننویسنده مجله پولیتیکو نوشته است: این مقام کاخ سفید متأسفانه نمی گوید بایدن از این دکمه برای چه چیزی استفاده خواهد کرد. وی این برآورد را عنوان کرد که بایدن ممکن است نوشیدنی پرتقالی گیترید، بستنی یا قهوه سفارش دهد. علاوه بر این، یک مقام سابق کاخ سفید گفت ظاهراً دو دکمه راهنما در دفتر بیضی شکل وجود دارد، یکی بر روی میز ریاست جمهوری و دیگری کنار صندلی بغل شومینه؛ این مقام اضافه نمود ترامپ در واقع زیاد از دکمه نوشابه رژیمی استفاده نکرده، بلکه معمولاً آن را به صورت کلامی از ملازمی که تمام روز در خدمتش بود درخواست می کرد.

در هر صورت، مسلماً محل دکمه اهمیتی ندارد اما چگونگی استفاده از آن مهم است. و بایدن احتمالاً آن قدر عاقل هست که وسط یک جلسه فوق سری امنیت ملی، بستنی سفارش ندهد!

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 5 اسفند 1399 بروزرسانی: 5 اسفند 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1412

به "دکمه نوشابه دونالد ترامپ سرجایش است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دکمه نوشابه دونالد ترامپ سرجایش است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید