تور روسیه ارزان: شرط روسیه برای عادی سازی روابط با آمریکا

به گزارش مجله تانی بای، ایسنا نوشت: سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه اظهار کرد، عادی سازی روابط کشورش با آمریکا بدون حل و فصل مساله اموال دیپلماتیک فدراسیون روسیه غیر ممکن است.

تور روسیه ارزان: شرط روسیه برای عادی سازی روابط با آمریکا

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه ارزان از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی روسیه گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش پایگاه نیوزگلوری، ماریا زاخارووا، سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه در یک نشست خبری گفت: تا به امروز حتی درخواست ما برای بازرسی بصری از این ساختمان های دیپلماتیک به رغم قول های داده شده برای حل مساله در سطح رهبران وزارت خارجه آمریکا راه به جایی نبرده است.

به گفته این سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه، بدون حل و فصل مساله این ساختمان های دیپلماتیک روسیه اصولا عادی سازی روابط ما با آمریکا که بر اثر تعارضات و موانع حقوقی ایجاد شده از سوی واشنگتن مسموم شده، غیر ممکن است.

ماریا زاخارووا، در نشست خبری با شرح این که بهبود روابط بین مسکو و واشنگتن بدون راه حلی برای شرایط دارایی های دیپلماتیک روسیه در آمریکا غیرممکن است، بیانیه اخیر آمریکا برای محکوم کردن تصرف ساختمان متعلق به سفارت سابق آمریکا در یمن به وسیله انصارالله را مورد اشاره قرار داده و مساله اموال دیپلماتیک روسیه را یادآور شد.

زاخارووا گفت: ما معتقدیم که واشنگتن همین رویکرد را در خصوص خود و در خصوص موضوع بازگرداندن اموال روسیه اعمال کند. عادی سازی روابط ما بدون آن (بازگرداندن دارایی های دیپلماتیک روسیه) که به علت این همه موانع قانونی و حقوقی و برخوردهای واشنگتن وخیم شده، غیر ممکن است.

زاخارووا تاکید نمود که وزارت خارجه روسیه در پی راه حلی برای این موضوع است.

او متذکر شد که شش چیز وجود دارد که به وسیله واشنگتن با نقض الزامات قانونی ضبط شده است. وی اضافه کرد: ما هر کاری از دستمان بر آید انجام می دهیم تا اوضاع را به نحوی تغییر دهیم. ما در تماس با نمایندگان رسمی آمریکا بر غیرقابل قبول بودن چنین اقدامات تهاجمی تأکید می کنیم. ما باز گرداندن اراضی و ساختمان ها به مالک قانونی آنها و موافقت با دیپلمات های روس که به صورت تصادفی و مرتب شاهد مخالفت با بازرسی آنها از این املاک تصرف شده هستند را خواستاریم.

311311

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 10 دی 1400 بروزرسانی: 10 دی 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1871

به "تور روسیه ارزان: شرط روسیه برای عادی سازی روابط با آمریکا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور روسیه ارزان: شرط روسیه برای عادی سازی روابط با آمریکا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید