عکس های از نقاشی دیواری جالب در تایوان

به گزارش مجله تانی بای، سه خواهر تایوانی، زندگی تازه خود را در روستای کوچکی به نام هوویجا در تایوان آغاز کردند و در دیوارهای کوچه نقاشی های رنگارنگ کشیدند. این خواهران حدود یک سال پیش برای تماشا مادر بزرگ خود در تعطیلات آخر هفته به این روستا آمده بودند. آن ها هیچ کاری برای انجام دادن نداشتند و تصمیم گرفتند برای گذران وقت در بیرون خانه مادربزرگ شان، نقاشی شخصیت های کارتونی از جمله عروسک مجذوب نماینده ژاپنی به نام داروما را رسم نمایند. آن ها بر روی یکی از پنجره ها نوشته اند : اینجا، جایی است که مادربزرگ زندگی می نماید

عکس های از نقاشی دیواری جالب در تایوان

دیگر روستاییان از این ایده استقبال نموده وبر روی دیوارهای خود آغاز به نقاشی کردند. خیلی زود کل روستا با نقاشی های دیواری رنگارنگ پر شده بود.کشیدن تصاویر نو اغلب سریع انجام می شدند و هر روز هنرمندان و روستاییان در حال نقاشی کردن بودند.

حتی دانش آموزانی از بعضی مدارس هنر برای نقاشی به این روستا آمدند. ضمن این که بعضی از ساکنان، افرادی را برای نقاشی بر روی دیوارهای خالی استخدام کردند. این جنبش هنر خود به خود باعث جذب گردشگران و سرازیری پول به این منطقه شده است.

در گذشته این روستا به سختی دیده می شد و فقط در طول جشن معبد که سه بار در سال انجام می شد، مورد توجه قرار می گرفت. اما در حال حاضر می توان گفت که این روستا هر روز میزبان گردشگران است. در طول تعطیلات آخر هفته، گردشگران عمدتا از هنگ کنگ و چین به این روستا می آیند. ضمن این که یک تور پیاده روی برای شرح نقاشی های روی دیوار دو ساعت طول می کشد.

منبع: کجارو / amusingplanet.com
انتشار: 11 اسفند 1400 بروزرسانی: 11 اسفند 1400 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1940

به "عکس های از نقاشی دیواری جالب در تایوان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "عکس های از نقاشی دیواری جالب در تایوان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید