فکری: بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند، ذوب آهن به دنبال یک امتیاز بود تا جایگاهش را بهتر کند

به گزارش مجله تانی بای، سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند و نتایجی که کسب می کنند جای تشکر و قدردانی دارد.

فکری: بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند، ذوب آهن به دنبال یک امتیاز بود تا جایگاهش را بهتر کند

به گزارش خبرنگاران، محمود فکری پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال نساجی مازندران مقابل ذوب آهن اصفهان گفت: جا دارد خسته نباشید بگویم به بازیکنانم. در این بازی هم با تمام وجود بازی کردند. ما نفرات کم داریم، شاید 11، 12 بازیکن با تجربه داشته باشیم و بقیه بازیکنان جوانی هستند که آینده دار هستند ولی نمی شود در این بازی ها ریسک کرد و از آن ها استفاده کرد. بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند و نتایجی که کسب می کنند جای تشکر و قدردانی دارد.

وی افزود: بازی خوب و شطرنجی بود! با توجه به اینکه ذوب آهن به دنبال یک امتیاز بود تا جایگاهش را بهتر کند، از طرفی فقط به ضربات ایستگاهی فکر می کرد و ما هم در وحله اول به فکر گل نخوردن بودیم و بعد به دنبال گلزنی بودیم. در نیمه اول هم به گل رسیدیم اما متأسفانه آفساید بود. در مجموع بازی خوبی بود و بیشتر در میانه زمین در جریان بود. در دقایق آخر یک اشتباه انجام دادیم که توپ به حریف رسید و همان موقعیت تبدیل به دو موقعیت برای حریف شد که خوشبختانه دروازه ما بسته ماند.

سرمربی نساجی شرح داد: با وجود اینکه ذوب آهن به دنبال برد بود، در یک صحنه یکی از بازیکنان ما دچار مصدومیت شد و حدادی فر در آن صحنه توپ را به بیرون زد که بزرگی خودش را نشان داد. جا دارد از او تشکر کنم. شاید آن صحنه تبدیل به موقعیت می شد ولی فکر می کنم زیبایی فوتبال به این چیزها است و باید این ها را یاد بگیریم. جا دارد از او تشکر کنم و نشان داد که بازیکن بزرگی است. امیدوارم فوتبال ما از این بازیکنان زیاد داشته باشد. از تیم داوری تشکر می کنم که قضاوت خوبی داشتند.

فکری درباره اینکه لوکا بوناچیچ از داوری انتقاد کرده است، گفت: من شاید زیاد عادت ندارم در مورد صحبت های مربیان دیگر حرف بزنم و جواب بدهم. بارها گفته ایم که ما هم از چمن ناراحتیم و دل خوشی نداریم، ولی درباره داوری فکر می کنم بی انصافی باشد. شاید در یک صحنه حتی می توانست به نفع ما خطای پنالتی بگیرد. در مجموع داوری خوب کار کرد. اگر اشتباهی بوده ما باید بپذیریم و کمک کنیم داوران جوانان مان در فضای خوب و آرامش سوت بزنند تا در مجموع هم فوتبال ما باعث افتخار کشور شود و هم داوری مان در آسیا پیروز باشد.

وی در پایان درباره اینکه این بازی آخرین دیدار نساجی در قائمشهر در فصل جاری بوده است، مطرح نمود: جا دارد از همه عواملی که در برگزاری مسابقات کمک کردند، تشکر کنم. از هواداران خوب مان که در نیم فصل اول کنار تیم بودند تشکر کنم. آن ها خوب حمایت می کنند و شاید جو بدی را برای حریف مان به وجود می آورند که از آن ها تشکر می کنم. از نیروی انتظامی، هیئت فوتبال و یگان ویژه و سازمان لیگ با تمام وجود تشکر می کنم و آرزوی سلامت همه عزیزان را دارم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 12 مهر 1399 بروزرسانی: 12 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 1124

به "فکری: بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند، ذوب آهن به دنبال یک امتیاز بود تا جایگاهش را بهتر کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری: بازیکنان ما با تمام وجود بازی می کنند، ذوب آهن به دنبال یک امتیاز بود تا جایگاهش را بهتر کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید