معتمد: قول می دهم به روزهای خوب تکواندوی ایران بازگردیم، درخواست کردیم لیگ با هوگوهای بین المللی انجام گردد

به گزارش مجله تانی بای، مربی تیم ملی تکواندو گفت: مطمئن باشید تکواندوی ایران به روزهای خوب باز خواهد گشت.

معتمد: قول می دهم به روزهای خوب تکواندوی ایران بازگردیم، درخواست کردیم لیگ با هوگوهای بین المللی انجام گردد

محمد باقری معتمد در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درخصوص حضور تیم معتمد در رقابت های لیگ برتر تکواندو گفت: همانطور که قبلاً اعلام نموده بودم، چند نفر از قهرمانان ملی در تیم معتمد دور هم جمع شدند و کوشش خواهند کرد فرصت را برای حضور چهره های جوانان در لیگ فراهم نمایند. بعضی از بچه های ما برای اولین بار در هفته گذشته لیگ به میدان رفتند و مسابقات فرصت خوبی برای آنها بود تا توانایی های خود را نشان بدهند. تیم معتمد حتی اگر یک بازیکن به تیم ملی معرفی کند، کار خیلی بزرگی انجام داده است.

وی در پاسخ به این سوال که اگر بازیکنی در طول برگزاری رقابت های لیگ توانایی های خود را نشان بدهد فرصت حضور در تیم ملی را خواهد داشت، تاکید نمود: پیش از برگزاری رقابت های لیگ تکواندو در نامه ای به سازمان لیگ، درخواست کردیم مسابقات با هوگوهای بین المللی برگزار گردد تا بتوانیم روی بازیکن 100 درصد شناخت پیدا کنیم. با این هوگوهای ایرانی کار ما خیلی سخت خواهد داشت. در مسابقات انتخابی تیم ملی از هوگوهای بین المللی استفاده کردیم و دیدیم چه بازیکنانی حذف شدند. امیدوارم در هفته های آینده با تدابیر سازمان لیگ، مسابقات با هوگوهای بین المللی برگزار گردد تا شناخت کافی نسبت به بازیکنان داشته باشیم.

مربی تیم ملی تکواندو در مورد تاثیر تعویق مسابقات دنیای روی برنامه های تیم ملی گفت: ما راهمان را ادامه می دهیم، چرا که برنامه ای بلند مدت داریم. باید بتوانیم در تورنمنت های پیش رو برای حفظ و کسب رنکینگ کوشش کنیم. در سال تازه میلادی مسابقات المپیک دانشجویان، بازی های کشورهای اسلامی و بازی های آسیایی را در پیش خواهیم داشت و باید در این مسابقات برای کسب امتیاز کوشش کنیم و بعلاوه بتوانیم به ترکیب خوبی برای حضور در مسابقات قهرمانی دنیا دست پیدا کنیم.

باقری معتمد در مورد بازگشت تیم ملی تکواندو به روزهای خوب خود توضیح داد: صد در صد مطمئن باشید به روزهای خوب خود باز می گردیم و من این قول را می دهم که این اتفاق خواهد افتاد. 25 تکواندوکاری که به اردوی تیم ملی راه یافتند در مسابقات زیادی حضور پیدا کردند و حتی 9 نفری که خط خوردند نیز تحت نظر کادرفنی خواهند بود. کادرفنی پیشنهاد داده است که هر چه سریعتر تیم امید تشکیل گردد تا این بچه ها در آن تیم حفظ شوند و پشتوانه سازی خوبی برای تیم ملی بزرگسالان انجام گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 17 اردیبهشت 1401 بروزرسانی: 17 اردیبهشت 1401 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 2000

به "معتمد: قول می دهم به روزهای خوب تکواندوی ایران بازگردیم، درخواست کردیم لیگ با هوگوهای بین المللی انجام گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معتمد: قول می دهم به روزهای خوب تکواندوی ایران بازگردیم، درخواست کردیم لیگ با هوگوهای بین المللی انجام گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید