نشست سه جانبه روسای جمهور و مجلس عراق با نخست وزیر جدید

به گزارش مجله تانی بای، شهر فلوجه در استان الانبار امروز میزبان نشست روسای جمهور و مجلس با نخست وزیر جدید عراق خواهد بود.

نشست سه جانبه روسای جمهور و مجلس عراق با نخست وزیر جدید

به گزارش گروه بین الملل مجله تانی بای ، رسانه های عراقی امروز از نشست سه جانبه برهم صالح رئیس جمهور و محمد الحلبوسی رئیس مجلس با مصطفی الکاظمی نخست وزیر جدید این کشور در شهر فلوجه خبر دادند.

بر اساس گزارش رسانه های عراقی این نشست سه جانبه در منزل حلبوسی و به دور از چشم رسانه ها و در سایه تدابیر شدید امنیتی برگزار می گردد.

قرار است در این نشست درباره تشکیل دولت و برنامه های دولت جدید و نیز سازوکار نامزدی برای پست های وزارتی بحث و گفتگو گردد.

هنوز از جزئیات این نشست سه جانبه گزارشی منتشر نشده است.

روز پنجشنبه 21 فروردین ماه پایان پس از کش وقوس های فراوان برهم صالح رئیس جمهور عراق مصطفی الکاظمی رئیس دستگاه اطلاعاتی این کشور را مامور تشکیل کابینه جدید این کشور کرد.

نشست دوجانبه حلبوسی و برهم صالح

گزارش رسانه های عراقی حاکی است که محمد الحلبوسی امروز در مقر اقامت خود در شهر فلوجه با برهم صالح رئیس جمهور این کشور ملاقات و گفت وگو کرد.

در این ملاقات دو طرف درباره تحولات و اوضاع جاری در کشور از جمله پرونده تشکیل دولت جدید بحث و گفتگو کردند. دو طرف همچنین بر لزوم اقدامات اصلاحی و تدوین برنامه های واقعگرایانه که پاسخگویی مطالبات مردم در مرحله کنونی باشد، تاکید کردند.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 14 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: tani-buy.ir شناسه مطلب: 880

به "نشست سه جانبه روسای جمهور و مجلس عراق با نخست وزیر جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست سه جانبه روسای جمهور و مجلس عراق با نخست وزیر جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید